Bambi Bamboo Sleep ile Sıcak Havalarda Rahat Uyku

Hikâyesi olan yataklarla uyku deneyimini değiştiren Bambi Yatak, Bamboo Sleep modeliyle yazlıklardaki yerini alıyor.  Bambu lifleri kullanılarak üretilen Bamboo Sleep Yatak, lifler sayesinde oluşan gözenekli yapısıyla yataktaki nem ve ısı oranlarını dengede tutmasının yanı sıra hem yatağa hem de vücuda nefes aldırarak kesintisiz, derin uykular vaat ediyor.

Hayali bile huzur veren bambu ağacı, yatak sanatının ustası Bambi Yatak’ın elinde, tasarım harikası bir ürüne dönüşerek yazlık evlerin vazgeçilmezi ürünü oldu. Bamboo Sleep Yatak, bambu örgü lifleriyle üretildiği için hem yatağın nefes almasına hem de vücuttaki nemin buharlaşarak dağılmasına yardımcı oluyor ve sıcak havalarda bile rahat bir uyku sunuyor.

Bamboo Sleep Yatak ile serin oda aramaya son!

Bamboo Sleep Yatak’ın rahat uyku vaadi, örme kumaş ile bambu liflerinin nanoteknolojik yöntemlerle buluşturulması sayesinde gerçekleşiyor. Bu işlem, liflerin, sünger katmanları arasında hava sirkülasyonu sağlayacak gözenekli bir yapı oluşturmasını sağlıyor. Gözenekli yapı, yataktaki nem ve ısı oranlarını dengede tutarak kesintisiz, derin uykular sunuyor. Bamboo Sleep Yatak bu sayede sağlıklı ve rahat bir yatakta uyumak için yazlıkların en serin odasını arama ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Kadifemsi tuşesiyle huzur veriyor

Doğal bir ısı düzenleyicisi olmasının yanı sıra bambu liflerinin yapısında bulunan “kun” maddesi Bamboo Sleep Yataklara anti-bakteriyel özellik kazandırıyor. Yataklar, ses yalıtımıyla birlikte vücut basıncının yatağa eşit dağıtılmasını ve omurga şeklinin doğru pozisyonda kalmasını destekleyen paket yay teknolojisiyle üretiliyor. Kapitonede kullanılan Hypersoft Sünger de kuş tüyünden daha yumuşak ve daha esnek olmasıyla yatağın beden şeklini almasına yardımcı oluyor. Üstelik tene yumuşak ve kadifemsi bir tuşe hissi veriyor.