KATE MIDDLETON İLE KIRMIZININ EN ASİL HALİ

CAMBRIDGE DÜŞESİ KATE MIDDLETON İLE KIRMIZININ EN ASİL HALİ

Day 69 - Olympic Torch Relay

Minik Prenses Charlotte ve tatlı mı tatlı abisi Prens George ile birlikte tüm ailesinin katıldığı ilk resmi yurt dışı gezisi olan Kanada seyahatinde, bizleri kendine bir kez daha hayran bırakan Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın kıyafetleri uzun süre konuşulacak gibi.

Resmi ziyaretin ilk günü uçaktan Jenny Packham ‎imzalı mavi bir elbise ve Lock and Co marka bir şapka ile ilk günden bizlere moda ve asalet kavramlarını yeniden öğreten Düşes, ziyaretin devamında tercihlerini kırmızı renkten yana kullandı ve sofistike görünümüyle tam anlamıyla büyüledi.

Ziyaretin ikinci günü deniz uçağından Vancouver’a ayak basan Düşes Kate Middleton, iki katlı kırmızı beyaz pliseli Alexander McQueen imzalı elbisesi, elbisesiyle uyumlu kırmızı Miu Miu çantası ve L.K. Bennett marka ayakkabılarıyla göz doldurdu.

Biz dimağlarımızın limitlerini zorlayıp kırmızının Düşese ne kadar yakıştığını hesaplamaya çalışırken, Prenses soruyu biraz daha zorlaştırarak Thornton Bregazzi tasarımlı Preen marka elbisesiyle boy gösterdi.

Düşes, 1715 USD değerindeki Preen Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonundan asimetrik yaka kesimli kırmızı şık elbisesini Kanada bayrağınıdaki yaprağı andıran broşuyla tamamladı.

Kate Middleton’ın Kanada ziyaretinde göz dolduran kırmızı renkte elbiselerinden başlayarak Düşes’in bu zamana kadar başarıyla taşıdığı tüm kırmızı tonlarını sizler için derledik.

2016 Royal Tour To Canada Of The Duke And Duchess Of Cambridge - Vancouver, British Columbia