Kadınlar Günü’ne Özel Hediye Seçenekleri

“Hayat En Güzel Hediye” sloganı ile ev ve yaşam alanlarını güzelleştiren Paşabahçe Mağazaları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde eşine, annesine, kız kardeşine ya da sevgilisine verdiği değeri en güzel şekilde yansıtmak isteyenleri mağazalarına davet ediyor.

Paşabahçe Mağazaları, ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ bölümlerindeki binlerce ürün seçeneğiyle sevdiklerine hediye almak isteyenlere farklı alternatifler sunuyor. Bu alternatifler arasında kupalar, fincan setleri, aynalar ve dekoratif objeler ön plana çıkıyor.

En Anlamlı Hediye; Lugat365


“Bazı kelimeler çok daha güzel” mottosuyla hazırlanan Lugat365 serisindeki “Kadın” kupası Kadınlar Günü’ne yakışan bir hediye seçeneği. “Yuva” mum, “Gönül” ve “Kadın” kupaları da Lugat365 serisinde yer alan diğer seçenekler arasında.

Keyifli Sohbetlere Kahve Setleri Eşlik Ediyor


Sevdikleriyle keyifli sohbet etmek isteyenler için “Hatır Kahve Seti” seçeneğinin yanı sıra “Gönül Porselen”, “Saray Keten Çiçeği”, “Sultan Papatya” 2’li Fincan Setleri de dikkat çekiyor.

Sevginizi Mini Aynalar ile Yansıtın

Güzelliğine düşkün olanlar için, kelebek ve gül motifleri ile süslenmiş Mini El Aynası yanlarından ayıramayacakları bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor. Mavinin gücünü ön plana çıkaran, Barok dönemi motifleri ile tasarlanan Mini Barok Ayna ile kuş desenleri ve çiçeklerle bezenmiş Mini Kare Ayna sevdiklerinize kendini özel hissettirecek hediye önerileri arasında yer alıyor. Beyaz rengin masumiyeti ve aşkın sembolü kalp simgesinin bir araya geldiği Mini Kalp Ayna ise şık tasarımıyla kalpleri kazanıyor. İbrikli Kadın El Aynası ve Yelpazeli Kadın El Aynası da eski dönemi anımsatan tasarımıyla farklı bir hediye seçeneği oluşturuyor.

Dekorasyon Meraklılarına Şık Objeler

Kedili Kız Resin Dekoratif Obje, Kuşlu Kız Resin Dekoratif Obje ve Şapkalı Kız Resin Dekoratif Obje ise dekorasyona meraklı kadınlar için alınabilecek ideal hediyelerden.