Sen Yaşamaya Bak Filmi Konusu, Oyuncuları; Kaan Urgancıoğlu ve Aslı Enver.

Sen Yaşamaya Bak Filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Netflix Türkiye’nin yeni filmi Sen Yaşamaya Bak ne zaman yayınlanacak? Aslı Enverve Kaan Urgancıoğlu filminin yayın tarihi.

Sen Yaşamaya Bak Filmi konusu ve oyuncuları hakkındaki yazımız Netflix film severler için geliyor… Netflix yapımı; Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu‘nun başrollerini paylaştığı Sen Yaşamaya Bak filminden merak uyandıran ilk fragman yayınlandı. Çekimlerine geçtiğimiz yıl başlanan film bir süredir merakla bekleniyordu. Sadece Netflix platformu üzerinden yayınlanacak olan film, hikayesiyle dikkat çekiyor. Filmin yayın tarihi için geri sayım başladı. Peki, Sen Yaşamaya Bak ne zaman yayınlanacak? İşte, Sen Yaşamaya Bak fragmanı, konusu ve oyuncuları…

Sen Yaşamaya Bak Filmi Konusu:

Bekar bir anne olan Melisa hastadır ve 5 ay ömrü kalmıştır. Geri kalan hayatında oğlu Can’ı emanet edeceği bir adam bulmak ister. Melisa aynı zamanda aşık olmak istemektedir. Oğluyla bir arkadaş gibi eğlenen Melisa’nın yolu Fırat ile kesişecektir. Bu adamın doğru adam olup olmadığı Melisa’nın duygularına kalacaktır.

SEN YAŞAMAYA BAK OYUNCULARI

Sen Yaşamaya Bak filminin oyuncu kadrosunda Aslı Enver, Kaan Urgancıoğlu, Mert Ege Ak, Ezgi Şenler, Birce İrem, Sertaç Güder, Ayşe Defne Özpirinç gibi isimler bulunuyor.

Sen Yaşamaya Bak Filmi Fragmanı İzle:

Aslı Enver Kimdir?

10 Mayıs 1984 Londra doğumludur. Boğa burcu kadınıdır. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Haliç Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 13 Temmuz 2012’de Birkan Sokullu’yla evlenmiştir. 27 Ağustos 2015 tarihinde avukatı aracılığıyla açıklama yapmış ve boşandığını duyurmuştur. 2015 yılında çekilen Kardeşim Benim’de Murat Boz’la yakınlaşmasının ardından 2016’da ilişkilerinin başladığını duyurdular. Daha sonra 6 Mayıs 2017 tarihinde ayrılmıştır.Tekrar Kasım 2018’de ilişkiye başladılar. Ancak çift, Ekim 2019’da yeniden ayrıldı. Şimdilerde Önder Öztarhan’la adı sıkça anılıyor.

Kaan Urgancıoğlu Kimdir?

8 Mayıs 1981’de Aydın’da doğdu. Boğa burcu erkeğidir. Baba tarafı İzmir, Tireli, anne tarafı Arap ve Arnavut kökenlidir. Ortaokulu İzmir Özel Türk Koleji’nde, liseyi ise Özel İzmir Amerikan Koleji’nde bitirdi. Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü’nden mezun oldu. Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde yüksek lisans yaptı ve New York’taki Stella Adler Studio of Acting’de oyunculuk eğitimi aldı. Çetin Sarıkartal’la tanıştıktan sonra oyunculukla ilgili temeli oluşmaya başladı. Karaoğlan ve Kampüsistan dizilerinde başrol oynayarak kariyerine başladı. Yapımcı Abdullah Oğuz 2002 yılında Suat Yalaz’ın çizgi romanını televizyona uyarlamaya hazırlanırken Karaoğlan rolü için hem oyunculuk yeteneği olan hem yakışıklı, hem ata binebilen hem de tanınmamış bir yüz arıyordu. 2002 yılında üniversite ikinci sınıftayken daha önce de ata bindiği için “Karaoğlan” isimli bu diziye aile dostları #DemetAkbağ ‘ın vesilesiyle seçildi.

Mert Ege Ak Kimdir?

Kendisi gibi oyuncu olan Çağan Efe Ak’ın kardeşidir.

Ezgi Şenler Kimdir?

Ezgi Şenler, 28 Ocak 1993 tarihinde Ankara da doğmuştur. Eğitim hayatını Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü’nde tamamlamıştır. 2016 yılında Kanal D de yayınlanan Bodrum Masalı isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.