Jeuvenile’in Güneş Serisi ile Cildiniz İçin En Uygun Güneş Kremini Keşfedin

Son zamanların en popüler cilt bakım markası Jeuvenile’in, koruma ve bakımı bir arada sunduğu yeni güneş serisi ile cildiniz için en uygun güneş kremini keşfetmeye hazırsanız; SPF 50+ Onarıcı ve Işıltı Veren Güneş Kremi ve SPF 50+ Mavi Işık Korumalı Güneş Kremi tam size göre. 

Jeuvenile’in Güneş Serisi ile Cildiniz İçin En Uygun Güneş Kremini Keşfedin

3 Adımda Güzellik mottosu ile cilt bakımına uzman çözümler sunan Jeuvenile, yeni güneş kremi serisi ile cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken aynı anda cildinize bakım da yapabilirsiniz.  

Cilde pürüzsüz ışıltı, dolgun bir görünüm kazandırır

50 koruma faktörü ile güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı etkili bir koruma sağlayan SPF50 Onarıcı ve Işıltı Veren Güneş Kremi, ceramide, C vitamini ve peptidler ile zenginleştirilmiş formülü cilt bariyerinin güçlendirilmesine yardımcı olur. Cildi serbest radikallere karşı koruyarak yaşlanma belirtilerinin azalmasın sağlar. Leke oluşumunu önler. Cilde pürüzsüz ışıltı, dolgun bir görünüm kazandırır. Ectoin, niacinamide, hyaluronik asit kompleksi ve phytocomplex ile zenginleştirilmiş SPF50 Mavi Işık Korumalı Güneş Kremi, cildi yüksek UVA-UVB ışınlarının zararlı etkilerinin yanı sıra güneş ve elektronik cihazlardan yayılan mavi ışığa karşı korur.

Hyaluronik asit kompleksi ve ectoin, cildi derinlemesine besler ve nemlendirir. Cilde esnek ve canlı bir görünüm kazandırır.