Ulaşılabilir Lüks ve Kalite Bir Arada Panorama Maskara’da buluşuyor

L’Oreal Paris, en iyisine layık güçlü kadınları ulaşılabilir lüksle bir araya getirme misyonunu sürdürüyor. Kadınların her anına yenilikçi bir bakış açısıyla ve yepyeni ürünleriyle eşlik ediyor!

Ulaşılabilir Lüks ve Kalite Bir Arada Panorama Maskara’da buluşuyor

‘’Çünkü Biz Buna Değeriz’’ marka misyonuyla yola çıkan   ve dünyanın 1 numaralı güzellik markası* olan L’Oreal Paris, dünyanın dört bir yanından ilham veren kadınların gücünü ve özgüvenini desteklemeye devam ediyor. L’Oreal Paris, ışık saçarak kadınlara kendi benliklerini keşfetme yolunda rehberlik ederken, ulaşılabilir lüks konseptiyle güzellik algısını sıra dışı bir deneyime dönüştürüyor. Geleneksel güzellik sınırlarının ötesinde bir bakış açısıyla marka, pazardaki ürünleriyle ulaşılabilir lüksün mükemmel temsilcisi olmayı başarıyor. Gücünü bilimden ve modern feminizminden alan L’Oreal Paris, ürünlerini parizyen bir dokunuş ile hedef kitlesindeki birbirinden özgün kadınlarla buluşturuyor.  

2024’ün en merak edilen ürünü Panorama Maskara

L’Oreal Paris, yepyeni ürünü Panorama Maskara’yla da 2024’ün makyaj trendlerini belirliyor. Kalite ve lüksü bir araya getiren Panorama Maskara, kirpiklerdeki panoramik hacim etkisi ile 1.4 kat daha büyük göz görünümü** sağlıyor. Eşsiz panoramik fırçası ve ultra esnek formül özelliği ile tek tek ayrılmış kirpik görünümü veriyor.

Panorama maskaranın kampanya çekimi de buğulu göz makyajının yeniden trend olmasının en büyük nedenlerinden biri olan Kendall Jenner ile markanın parizyen yapısına uygun olarak Place Vendome’de gerçekleşti. Görkemin ve ihtişamın ön planda olduğu çekim kareleri L’Oreal Paris’in lüks dünyasını olağanüstü bir şekilde yansıtıyor.