Işıltının En Tatlı Hali: NARS Sweet Sensational Koleksiyonu

NARS yeni Afterglow Sweet Sensations Koleksiyonu ile ışıltının en tatlı halini yansıtıyor. Koleksiyonda yer alan Afterglow Sensual Shine Lipstick’in yeni tonları makyajda daha fazla renk seçeneğine olanak sağlarken, serinin yeni üyesi Afterglow Irresistible Eyeshadow Palette etkileyici bakışlar sunuyor.

Işıltının En Tatlı Hali: NARS Sweet Sensational Koleksiyonu

“Parlak ve ışıltılı bir cilt karşı konulmazdır.” -François Nars, NARS Kurucusu ve Kreatif Direktörü

AFTERGLOW IRRESISTABLE EYESHADOW PALETTE

NARS Afterglow Irresistanble Eye Shadow Palette baştan çıkaran 12 renk seçeneğiyle karşı konulmaz bakışların adresi oluyor. Enfes şeker pembesi, gül tonları, şeftali ve nötr renklerle bezenmiş bu palet sınırlı sayıda üretildi. Tek bir dokunuşta saf pigmentasyonlu yoğun renkleriyle NARS Afterglow Irresistable Eyeshadow Palette, kadifemsi yumuşak dokusu sayesinde her katmanda zahmetsizce uygulanırken, gün boyu kalıcı bir görünüm sunuyor. Mat, saten ve ışıltılı tonlar içeren far paleti kusursuz gözleri ortaya çıkarıyor.

Işıltının En Tatlı Hali: NARS Sweet Sensational Koleksiyonu

AFTERGLOW SENSUAL SHINE LIPSTICK

Altı yeni baştan çıkarıcı renk tonuyla Afterglow Sensual Shine Lipstick, her dokunuşta dudakların cazibesini ortaya çıkarıyor.  NARS Afterglow Sensual Shine Lipstick’in mango yağı ile zenginleştirilen formülü yaşlanma karşıtı etkisi ile dudakları 8 saat boyunca nemlendirirken, içeriğinde shea yağı dudaklara daha dolgun bir görünüm kazandırıyor. Monoï Hydrating Complex teknolojisine sahip bu özel koleksiyon, içeriğinde bulunan doğal yağlar sayesinde dudaklara bakım deneyimi yaşatıyor. Tutku dolu pembeler, sıcak kahveler ve parlak renkli büyüleyici tonlarıyla Afterglow Sensual Shine Lipstick, göz alıcı bir ışıltı sunuyor.