IZZ TABLE İle Sofralarınızda Bakırın Yansımalarını Keşfedin

IZZ TABLE tarafından bakır ve pirinç materyallerle hazırlanan yeni koleksiyon, keyifli sohbetlere tanıklık eden sofralar ve davetleri unutulmaz kılacak fikirlerle sahneye çıkıyor. 

IZZ TABLE İle Sofralarınızda Bakırın Yansımalarını Keşfedin

Girişimci Gamze Toraman tarafından kurulan IZZ TABLE, sektördeki 3. senesinde, tasarladığı koleksiyonuyla yaşam alanlarına ışıltı saçacak. Parlak metallerin başında gelen bakır ve pirinç odaklı tasarımlara imzasını atan markanın her bir ürünü içi kalaylanmış ve gıdayla temasa uygun şekilde tasarlanıyor.

İştah açan yeni koleksiyonuyla IZZ TABLE, otantik ve sıcakkanlı birsofra düzeni için tamamı el yapımı ürünlerden oluşan bir koleksiyonla karşınızda. Gamze Toraman’ın dünya çapında gezdiği ve gördüğü şehirden edindiği sofra deneyimlerini tek çatı altında birleştiren IZZ TABLE, bakır ve pirinç ağırlıklı sunum ve sofra aksesuarları üzerine kişiye özel üretim de gerçekleştirebiliyor.

IZZ TABLE İle Sofralarınızda Bakırın Yansımalarını Keşfedin

IZZ TABLE’ı diğer markalardan ayıran en önemli özelliği sadece ürün satışı yapmayıp, satın aldığınız parçayı nerede, ne şekilde, hangi tamamlayıcı ürünlerle kombinleyerek kullanabileceğinize dair de danışmanlık sunması.

Tüm koleksiyonun el işçiliğiyle gerçekleştirildiği IZZ TABLE’da masa örtüsünden tepsiye, cam sunum kaselerinden bakır ceviz tabaklarına kadar onlarca seçenek bulabilirsiniz. Gaziantep, Maraş, İzmir ve İstanbul gibi Türkiye’nin her yerinden ustalarla iş birliği yapan IZZ TABLE, her ürünün eşsiz olmasına ve bir karakteri olmasına çok değer veriyor.