Sofralarda Bakırın Yansıması: IZZ TABLE

Otantik ve özgün davet masalarının karakteristik seçimi IZZ TABLE imzalı bakır sofra enstrümanları, yarattıkları yansıtma efektiyle birbirinden farklı stillerin girdabına girerek her stilde kendine yer buluyor. 

Sofralarda Bakırın Yansıması: IZZ TABLE

IZZ TABLE’ın bakır ve pirinç materyallerle tasarladığı yeni koleksiyon, keyifli sohbetlere tanıklık eden sofralar ve davetleri unutulmaz kılacak fikirlerle sahneye çıkıyor. 

Girişimci Gamze Toraman tarafından kurulan marka, sektördeki 3. senesinde, tasarladığı koleksiyonuyla yaşam alanlarına ışıltı saçacak. Parlak metallerin başında gelen bakır ve pirinç odaklı tasarımlara imzasını atan markanın her bir ürünü içi kalaylanmış ve gıdayla temasa uygun şekilde tasarlanıyor.

İştah açan yeni koleksiyonuyla IZZ TABLE, otantik ve sıcakkanlı bir sofra düzeni için tamamı el yapımı ürünlerden oluşan bir koleksiyonla karşınızda. Gamze Toraman’ın dünya çapında gezdiği ve gördüğü şehirden edindiği sofra deneyimlerini tek çatı altında birleştiren marka, bakır ve pirinç ağırlıklı sunum ve sofra aksesuarları üzerine kişiye özel üretim de gerçekleştirebiliyor.

Sofralarda Bakırın Yansıması: IZZ TABLE

IZZ TABLE’ı diğer markalardan ayıran en önemli özelliği sadece ürün satışı yapmayıp, satın aldığınız parçayı nerede, ne şekilde, hangi tamamlayıcı ürünlerle kombinleyerek kullanabileceğinize dair de danışmanlık sunması.

Tüm koleksiyonun el işçiliğiyle gerçekleştirildiği IZZ TABLE’da masa örtüsünden tepsiye, cam sunum kaselerinden bakır ceviz tabaklarına kadar onlarca seçenek bulabilirsiniz. Gaziantep, Maraş, İzmir ve İstanbul gibi Türkiye’nin her yerinden ustalarla iş birliği yapan marka, her ürünün eşsiz olmasına ve bir karakteri olmasına çok değer veriyor.

www.izztable.com adresinden görebileceğiniz seçkiyle sadece online satış değil, oteller ve restoranlar için toplu taleplere karşın üretim gerçekleştirip koleksiyonlar da oluşturabilirsiniz.