Invisibobble ile Saç Tokalarında Kırılmaz Devrim!

Saç tokaları neden bu kadar pratik olmalarına rağmen genellikle pek güzel görünmüyorlar? Ve neden bir noktada kopacaklarını ve kırılacaklarını kabul ediyoruz? 

Her daim stilleriyle öne çıkan, sağlıklı ve mutlu saçları hedef alan invisibobble® tam da bu sorulara odaklandı ve yüksek kaliteli, son derece şık bir saç tokası olan EVERCLAW‘ı tasarladı! 

EVERCLAW: Hiçbir şekilde metal içermeyen, iki parçanın plastik bir yay ile birleştirilmesiyle tasarlanmış olup bu sayede saça son derece nazik davranır. Ayrıca hem son derece rahat bir kullanım sunar hem de muhteşem bir tutuş sağlar.

Bir saç tokası takıyorsunuz, dışarı çıkıyorsunuz, saç tokası kırılıyor ve yanınızda yedeğiniz yok  –  şimdi ne yapacaksınız? Genellikle, sıradan saç tokalarında, özellikle dişlerin çabuk kırıldığını görüyoruz. İşte bu yüzden EVERCLAW dayanıklı ve neredeyse kırılmaz bir asetat malzemesinden üretilmiştir. Bu sayede son derece dayanıklı ve pratik bir aksesuar haline gelen EVERCLAW sizi yarı yolda bırakmıyor. Ayrıca, Polyspring teknolojisi ve invisibobble®’ın HAIRLOVETECH’i kullanılarak geliştirilen plastik yay sayesinde saça son derece nazik davranıyor.