Pure Project’ten Yaz Problemlerine Doğal ve Etkili Çözümler​

Yaz ayları kapımızı tıklatırken en büyük üç problemi de beraberinde getiriyor; güneşin zararlı ışınları, ter ve sinekler. Yaz aylarında cildimiz için dikkat edilmesi gereken en önemli konunun güneşten korunmayı ihmal etmemek olduğunu biliyoruz. Güneşin yaydığı UVA ve UVB ışınları cilt üzerindeki olumsuz etkilerini kış aylarında da gösteriyor. Ancak yaz aylarında bu etki ikiye katlanıyor. 

Yine yaz aylarının, özellikle de tatil beldelerinin düşmanı sivrisinekler tarafından birçok insan her yıl ısırılır, her ciltte ise ısırıklar farklı etkiler gösterir. Sivrisineklerden korunmaya çalışırken alerjen, kötü kokan kimyasalları ise hem kendimize hem miniklerimize sürmekten çekiniyoruz. 

Her yaz olduğu gibi ise ter kokusundan kaçınmak için doğal çözümler arıyoruz. 

Doğru ürünü bulmaya çalışırken harcanan çabanın ve yararlı mıdır diye içerik okumakla geçirilen vaktin ne kadar kıymetli olduğunun farkında olan Pure Project, bu üç probleme de doğal, bitki bazlı ve en önemlisi etkili çözümler sunuyor. 

Güneş Kremi 50+ SPF, hafif ve nem veren formülüyle 50+ SPF koruma sağlar. Ter ve suya karşı dayanıklıdır. Hem yüz hem vücut için kullanıma uygundur. Hibrit güneş filtresi, hafif dokusu ile ciltte beyazlık bırakmadan, cildi yağlandırmadan kolay bir kullanım sağlar. Yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Vücut Koruyucu Dış Mekan Spreyi; ciltte alerjik reaksiyonlara sebep olabilecek kimyasal sinek kovuculara, doğal bir sinek kovucu alternatifidir. İçeriğinde bulunan bitkisel ve esansiyel yağlar ile cildinizi nemlendirir, dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur. İçeriğinde, geleneksel koruyucu spreylerde bulunan Citronella ve Limon Otu bulunmaz. Okaliptus bazlı özel bir hammadde ile üretilmiştir. Keskin bir kokuya sahip değildir ve alkol içermez. Yüze de kullanılabilir. Yenidoğan dahil herkesin kullanımına uygundur. 

Deodorant, aluminyum, paraben, sentetik parfüm, silikon ve pudra gibi zararlı hammaddeleri içermeyen Doğal Deodorant, iz ve leke bırakmayan formülü ile koruma sağlar! Kokuyu önlemeye yardımcı olur. Antiperspirant değildir, gözenekleri tıkamaz. İçeriğinde bulunan Niacinamide ile koltuk altı kararmalarını aydınlatmaya yardımcı olur.