Islak ve Kırılgan Saçlarla Başa Çıkmak İçin Tasarlandı

Saç kaybı giderek artan bir sorun ve her üç kadından biri yaşamları boyunca dönemsel dökülme yaşıyor. Bu problem beslenme yetersizliği, değişken hormon seviyeleri, kansızlık gibi birçok nedenden kaynaklanabiliyor. Ayrıca, yaşlanma sürecinde saçlar doğal olarak incelmeye devam ediyor.

Bununla birlikte, saçlarımız ıslakken, proteinler daha zayıf bağlar oluşturuyor. Bu da saçın fırçalandığında esnemesine neden olarak ekstra kırılmalara yol açıyor. Koparak dökülmeler, dönemsel dökülmeyle birleştiğinde kadınların özgüvenini kırabiliyor. Bu aşamada maalesef saçınızı kesmek dışında onarabilecek bir çözüm yok. Ancak önlem alınabilir. Kullandığınız saç fırçanız da bunların başında gelir. İnce ve kırılgan saçlar için Tangle Teezer The Wet Detangler gibi akıllı bir saç fırçası kullanmak, mekanik travma yoluyla saç kaybını sınırlamaya yardımcı oluyor.

Patentli iki katmanlı dişler, düğümlenmiş saçların üzerinden kolayca ve nazikçe saçı çekmeden kayıyor. Duşta sabit ve kontrollü bir tutuş için ise, ergonomik olarak tasarlanmış bir sapı bulunuyor. İnce telli, kırılgan, işlem görmüş ve boyalı saç tipleri için uygundur.