İç Giyimde Özgür ve Cesur Rahatlık

İç giyim modasında özgün ve cesur tasarımlarıyla kendinden söz ettiren ILONI by dilan, rahatlık ve şıklığı birleştirmeye devam ediyor.

İç Giyimde Özgür ve Cesur Rahatlık

Alışılmışın dışındaki tasarımlarıyla dikkat çeken ILONI by dilan markası, yenilikçi dokunuşlarla ürettiği iç çamaşırlarıyla göz dolduruyor. Cesur iç çamaşırları tasarımları, külot kategorisinde de farklılığını ortaya koyuyor. 

Yeni koleksiyonun “Külot” kategorisinde cesurluk ve rahatlığı bir arada! 

ILONI by dilan yeni koleksiyonunun kendi içerisinde ayrışan külot kategorisinde; farklı kesim tarzlarında yüksek- düşük bel külotlar ve tangalar yer alıyor. Günlük kullanımın yanı sıra özel günlerde de rahatlığın ve şıklığın bir parçası olmayı hedefleyen ILONI by dilan’ın koleksiyonun da yer alan külotların ayrı hikayesi bulunuyor. Pembe ve transparan birleşenlerin kullanıldığı Gloria ve Zizi külotlar, kendisini kraliçe gibi hissetmek isteyenler için üretildi. Rosie Brief ve Feel Me Thong külotlar masum ve romantik hissetmek isteyenler için tasarlanırken, Camille yüksek bel külot alışılmışın dışına çıkmayı isteyenler için tasarlandı. Markanın pembe ve siyah renklerden oluşan koleksiyonunda yer alan parçalar birbirleriyle de kombinlenebiliyor.

İç giyim ürünlerinin daha görünür olmasını hedefleyen ILONI by dilan, kadınların içsel dünyalarını ifade edebilmelerine aracı olmak isteyen tasarımlar sunarken aynı zamanda cesurluk ve rahatlığı bir araya getiriyor. 

İç giyim modasının cesur tasarımcısı: Dilan Damgacıoğlu

Alışılmışın dışında tasarımlarıyla dikkat çeken ILONI by dilan markasının kurucusu Dilan Damgacıoğlu, tasarımları ortaya çıkarırken en büyük hedefinin kişinin kendisini keşfetmesi olduğundan söz ediyor. Damgacıoğlu, feminen ve cesur dokunuşları koleksiyonlarında bir araya getiriyor.

Dilan Damgacıoğlu ve ILONI by dilan hakkında daha detaylı bilgi ve için https://www.ilonibydilan.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.