Homend O- Zone Duo 9005H 2 İn1 Hava Temizleyicisi Ve Nemlendiricisi Makinesi İle Kapalı Ortamlarda Da Güvenle Nefes Alın!

Homend, O-Zone koleksiyonunda yer alan Duo 9005H 2 in 1 Hava Temizleme Makinesi bulunduğunuz tüm kapalı ortamlarda güvenle nefes almanızı sağlıyor. O- Zone Duo sadece aerosolleri ortadan kaldırmakla kalmıyor, aynı zamanda havadaki bakteri ve virüs gibi patojenleri de güvenilir bir şekilde filtreliyor.

Soğuk kış günlerin de kapalı ortamlarda daha fazla zaman geçirmeye başlıyoruz. Durum böyle olunca da kapalı ortamlarda soluyacağımız havanın kalitesi insan sağlığı açısından çok daha fazla ön plana çıkıyor.

Homend, O-Zone Duo 9005H 2 in 1 Hava Temizleme ve Makinesi ile bulunduğunuz tüm kapalı ortamlarda güvenle nefes almanızı sağlıyor. O-Zone Duo 9005H 2 in 1 Hava Temizleme ve Makinesi sadece aerosolleri ortadan kaldırmakla kalmıyor, aynı zamanda havadaki bakteri ve virüs gibi patojenleri de güvenilir bir şekilde filtreliyor. O-Zone Duo 9005H sağlıklı olmasından dolayı çocuklu aileler, hamileler toza alerjisi olanlar, astım hastaları ve evcil hayvan besleyenlerin de ilk tercihi haline geliyor. Üstelik hava temizleme ve nemlendirme makinesi, ofisler, konaklama alanları, doktor ofisleri, muayenehaneler, perakende sektörü ve diğer yerler için olduğu kadar evlerinizde de güvenli nefes alanı oluşturuyor.

İyon teknolojisi ile detaylı temizlik

Hava temizleyicisinde yer alan iyon teknolojisi mikro organizmaları, tozları ve partikülleri yok etmenin yanında hepa filtresi en küçük partikülleri bile yakalayarak, bulunduğu ortamın havasını arındırarak tertemiz yapıyor. Gerçek zamanlı hava kalite göstergesi ile bulunduğunuz ortamdaki ince partikül maddelerin (PM2.5) seviyesini tek bakışta görerek, hava kalitesini anlık olarak kontrol etmenizi sağlar. 80 derece sağ- sol, 30 derece ön- arka hareket özelliğiyle hava temizleyiciniz, bulunduğu ortamın her köşesine temiz havayı ulaştırıyor. Aktif Karbon filtre kötü kokuları ve zararlı gazları yakalar ve içerisine hapseder zararlı gazların geçişine engel olmanın yanında ortamlarda ferah hava akışı sağlıyor. Kötü kokulara geçit vermeyen makine, yüksek yoğunluk sağlayan halı, örtü vs gibi büyük parçaların üstesinden gelerek makinenin motorunu da koruyor. 9 kademeli ayar seçeneği sayesinde hava temizleyici fan hızının seçimine göre ayarlanmasına olanak veren makine, nemini kaybetmiş odaların 1.2.3 ve otomatik olmak üzere 4 farklı mod ayarı ile ortamlar her daim saf ve temiz kalıyor.

O- Zone Duo oldukça sessiz ve taşınması kolay

Hafif taşınabilir olma özelliği taşıyan O- Zone Duo 9005H 2 in 1 odalar arasında da kolaylıkla taşınabiliyor. Ön-arka hareket özelliği ile hava akış yönünü değiştirerek havanın etkili bir şekilde temizleyerek, karşısında oturan kişileri de rahatsız etmiyor. Ayrıca; Sleep Mode; uyku modu aktifleştiğinde uyuma esnasında ve televizyon seyrederken daha sessiz bir moda geçer ve ses olarak rahatsızlık vermez.  Gövde içinde gizlenen UV-C lambasının yüksek performansı hem daha sağlıklı hem de verimi artırıyor. O-Zone Duo hava temizleyicinin ortamdaki partikülleri %99,99’unu yok ettiği Ecarf (Avrupa Alerji Araştırma Merkezi) tarafından onaylanmıştır.

Homend O-Zone Duo smart de özelliği taşıyor

Hava temizleyicinizi cep telefonunuzdaki Homend Smart uygulamasıyla kontrol edebilir, yanına gitmek zorunda kalmadan tüm fonksiyonlarını yönetebilirsiniz.