5 ADIMDA EVİNİZİ DÜŞÜK BÜTÇEYLE DEKORE EDİN

100 TL’NİN ALTINDA BASİT ÇÖZÜMLERLE EVİNİZİ DEKORE ETMEK İÇİN BU PRATİK ADIMLARI TAKİP EDİN..

2017’ye yavaş yavaş alışmaya yavaş yavaş başladık, ona yüklediğimiz umutlar çok da gerçekleşecek gibi durmasa da. Bu iç sıkıcı zamanları renklendirmeye, zihnimizi rahatlatmaya hepimizin bolca ihtiyacı var. Bunu  yapmanın en etkili yollarından biri de şüphesiz evinize yepyeni, taze bir soluk katmak.

Evinizi yeniden dekore etmek için tam anlamıyla bir baştan yaratmanın, büyük çaplı değişimlerin altına girmek zorunda değilsiniz . Yüklü paralar harcayıp, servet verdiğiniz eşyalarla hakkını vermeden vedalaşmak yerine basit ve düşük bütçeli çözümlerle yaratıcılığınızı buluşturarak ev dekorasyonunuza yeni bir hava katabilirsiniz. Örneğin duş perdenizi değiştirerek ya da  koltuklarınıza yeni ve renkli yastıklar yerleştirerek evinizde büyük bir fark yaratmanız mümkün.

Pinterest’ten ve Refinery29 gibi sitelerden görüp bayıldığımız, kolayca uygulayabileceğiniz, maliyeti 100 TL’yi geçmeyecek en güzel dekor fikirlerini sizin için derledik. Galeriye göz atın ve bu çok kolay kendin-yap teknikleriyle evinizi tazeleyin!

befunky-collage