Maji Atelier İmzalı Heykelsi Porselenleri Keşfedin

Heykeli anımsatan formları Limoges porselenin inceliğiyle harmanlayarak ortaya zamansız koleksiyonlar çıkaran Maji Atelier, özgün, karakteristik bir duruşa sahip, dikkat çeken tasarımlara imzasını atıyor.  Sanatsal bir duruşa sahip, zanaat ve el emeği olan eşsiz tasarımlarıyla Maji Atelier, farklı duyusal deneyimler sunuyor.

Maji Atelier İmzalı Heykelsi Porselenleri Keşfedin

İki kız kardeş Rana Durak ve Eda Yüksel tarafından 2021’de kurulan Maji Atelier, o günden bugüne tasarladığı heykelsi porselenlerle sofralara karakter kazandırmaya devam ediyor. Sanatı ve tasarımı aynı potada eritmeyi hedefleyen ekip, Limoges porselen çamuruyla şekil verdikleri objelerin dışında koleksiyonuna el işlemesi ketenler ve yastıkları da katmış.Rana Durak ve Eda Yüksel, aynı zamanda sanatçı arkadaşlarıyla da kolektif çalışmalar yaparak her gün yeni bir şey ortaya çıkarmanın keyfini çıkartıyorlar.

Davet sofraları, damak zevkinizi okşarken ruhunuzun da estetikle bütünleşmesi için stil ve yaratıcılığınızı özgürce yansıtacağınız en keyifli oyun alanlarından biri. Sofralara stil sahibi dokunuşlarda bulunmak için Maji Atelier’in incecik porselenlerini, başrolde konumlandırabilirsiniz.

Maji Atelier İmzalı Heykelsi Porselenleri Keşfedin

Sofra koleksiyonu gibi tekstil koleksiyonu da tamamen elde işlenip yaratılıyor. Zanaate çok önem veren Maji Atelier, Amerikan servisi ve peçeteleri yüzde yüz keten kumaştan üretiyor.

Maji Atelier’in yeni koleksiyonu yastıklar ile sofradan yaşam alanlarına doğru her alanda karakteristik dokunuşunuzu mekanlara yansıtabilirsiniz.