Hilal Altınbilek Deborah Super Gloss ile Işıldıyor

Hilal Altınbilek’in reklam yüzü olduğu Deborah Super Gloss sadece Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

İtalya’nın 1 numaralı makyaj markası Deborah Milano’nun Türkiye’deki ilk marka yüzü gerek yurt içinde gerekse yurt dışında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hilal Altınbilek oldu. “Güzelliğini Parlatacak O Gloss Bu Gloss!” sloganıyla yayınlanan reklamda Altınbilek, Deborah Super Gloss ile ışıldıyor.

Deborah Super Gloss, yüksek pigmentasyonu ve içeriğindeki parlaklığı artırıcı polimerlerle ilk sürüşte ışıl ışıl dudaklara kavuşmanızı sağlıyor. E Vitamini ve nar yağı ile zenginleştirilen formülüyle dudaklarınıza canlılık kazandırmanıza ve beslemenize destek oluyor. İtalyan tasarımcı Mario Trimarchi’nin 3 boyutlu modern Milano tasarımlarından esinlenilerek yaratılan şık ambalajıyla dikkat çeken Deborah Super Gloss, ustalıkla tasarlanan kapağı ve yumuşak aplikatör ucuyla rahat ve kusursuz bir uygulama sunuyor.

Geliştirilmiş formülü sayesinde dudaklarınızda yapışkanlık hissi bırakmayan Deborah Super Gloss, bir adet transparan seçeneğinin yanı sıra birbirinden güzel 6 farklı renk seçeneği ile Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda sizleri bekliyor.

Deborah Super Gloss Transparent No: 01

Deborah Super Gloss Pearly Rose No: 02

Deborah Super Gloss Pearly Cherry No: 04

Deborah Super Gloss Pearly Coral No: 05

Deborah Super Gloss Red No: 06

Deborah Super Gloss Pearly Chestnut No: 08

Deborah Super Gloss Brown Rose No: 09

Lansman Fiyatı: 99,95 TL

**Belirtilen fiyatlar Haziran 2024 güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.