Her Şeyi Kaplayan Tek Renkli Bir Tabelada Donmuş Bir Anın Karesi: Zendaya, Valentino Pink PP

Valentino Kreatif Direktörü Pierpaolo Piccioli, renk paletini tek bir tona indirgeyen yeni reklam kampanyasını tasarladı. Pembe, farklı bir duygusal ve zihinsel alandır, erişilebilen gerçek için bir teminat boyutudur. Bu, rüyanın aşkınlığına eşit ve zıt bir bölgedir. Bir renge sahip olamazsın, ama bir duyguya sahip olabilirsin. Pink PP: bilinçaltının bir tezahürü ve gerçekçilik ihtiyacından kurtuluştur. Pierpaolo Piccioli, yeni Pink PP kampanyasında monokromatik bir sanatçı gibi, tek renk Pink PP’yi kullandı. Tanımlanmış bir palet yerine, bir işaret, bir kod, bir kimlik haline gelen renk dışı bir şey. Bütünleştirici mutlak bir yol.

Michael Bailey Gates tarafından monokromatik bir Pink PP alanda kamera karşısına geçen Zendaya, çekimlerde özgürlük hissini çağrıştıran bir tavır sergiliyor. Feminen özelliklerin ötesine geçen, tarafsız bir özgürlük. Tüm fotoğraflar, bir hareketin portresi haline gelen bir anı yakalıyor.

Marcell Rev (Euphoria’dan) bir kez daha Valentino Rendez-Vous kampanyasıyla metaforik bir bağlantı kurarak videoya sinematografik bir tat veriyor. Stüdyonun ortasında, gerçeküstü bir Pink PP dünyasına açılan bir portal görevi gören bir kanepe ve rüya gibi bir senaryo. Kampanyanın aurası,

Yazoo’nun şarkısının notaları ve “Only You” parçası ile şovun atmosferinin aynısı.

Pembe, burada ve şimdinin kurallarından kurtulmuş bir tarafsızlıkla moda işaretlerinin yeniden oluşturulması olasılığıdır. Bu berrak bir rüya.