Eğlencenin Şık Hali

İçindeki çocuğun sesini dinleyen kadınların benliğini bulmayı hedefleyen Fickle Hearts, ilk koleksiyonu ile sezona etkileyici bir giriş yapıyor!

Eğlenceli ve iddialı parçalardan oluşan Episode 1 – Joy koleksiyonuyla Fickle Hearts, farklı dokunuşlara yer verdiği benzersiz bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Hayat dolu ve neşeli hissedeceğiniz tasarımlar ile her kadının içindeki çocuğa dokunan koleksiyonun renk yelpazesinde, beyazın en saf halini, tüm asilliğiyle siyah rengini karşımıza çıkarırken gösterişli ve sıcak pembe rengiyle de mutlu anlarımıza eşlik ediyor.

Şıklığı eğlenceye dönüştüren Fickle Hearts’ın Episode 1 – Joy koleksiyonunun ürün yelpazesinde kendinizi rahat hissedeceğiniz renkli desenleriyle içinizi ısıtacak ipeksi elbiseler, tüy detaylarıyla süslenmiş her anınızda havalı hissedeceğiniz bluzlar, payetli şık crop toplar, çocuk ruhunuzu ortaya çıkaracak fırfırlı etekler ve kurtarıcı parçalar olan palazzo pantolonlar yer alıyor.

Gündüz ve gece şıklığında kullanabileceğiniz çok yönlü parçaların yer aldığı koleksiyonda, cool parçalar ile kadınların gardırobunda renk katmayı amaçlıyor.