HC Care Complex ile Annenizi Mutlu Edin

Saç bakım ürünleri kategorisindeki son yılların favori ürünü HC Complex’in 6 farklı etkisi sayesinde “annenizin saçları eline değil beline gelecek”.

Yaklaşan Anneler Günü’nde annenizi mutlu etmenin pek çok yolu var. Ona alacağınız sağlıklı saç ürünü ile sevindirebilir, o günü unutulmaz kılabilirsiniz. Saçları canlandıran ve parlaklık veren efsane ürünü ile anneniz aradığı parlak ve kusursuz saç görünümüne kavuşacak. 

Yaz sezonuna girdiğimiz bu aylarda özellikle hava şartlarından dolayı yıpranmış ve dökülen saçlar artık sorun olmaktan çıkıyor. Efsane ürün HC Care Saç Bakım Kompleksinin içeriğinde yer alan bitkisel formüller sayesinde annenizin saçları parlak ve canlı bir görünüme kavuşacak. Zayıf ve dökülen saçları doğal dengesine kavuşturan HC Complex saçları beslemenin yanında güçlendirerek sağlıklı uzamasına yardımcı oluyor.

Efsanevi HC Complex ile annelerinizin saçları kusursuz görünsün

Canımız annemize en güzel hediyeyi kim almak istemez ki! 16 yılı aşkın süredir sağlıklı saç uzatma etkisi ile tanınan en popüler bakım ürünü olan son HC Complex, yüzde 100 bitkisel formül ile hazırlanıyor. Saçların uzama süresinde gibi birçok bitki özü, vitamin, protein, mineral ve amino asitler gibi doğru bileşenlerin birleşimi ile saç ve saç derisini besliyor.

HC Complex ile 6 farklı etki

  • Sağlıklı Saç uzatır; İçerdiği bitki özleri, vitamin ve mineraller ile saçları kökten uca besleyerek daha sağlıklı bir saç uzamasını destekler.
  • Doğal ve profesyonel bakım; HC Complex hiçbir kimyasal madde içermez. Doğal ve benzersiz formülü, güçlenerek uzayan ve bakımlı saçlara kavuşmanızı sağlar.
  • Kepek önleyici etki; Saçın yağ ve nem dengesini düzenlemeye ve düzenli kullanımla gözle görünür kepeği önlemeye yardımcı olur.
  • Dökülme karşıtı bakım; Saçları ve saç köklerini güçlendiren doğru ve etkili aktif bileşenler, düzenli kullanımda saç dökülmesi ile mücadeleyi destekler.
  • Yıpranmalara karşı tam koruma; Boya, röfle vb. uygulamalar ve yanlış ürün kullanımı sonucu oluşan yıpranmalara karşı güçlü bir koruma kalkanı oluşturur.
  • Kolay şekil alan, hacimli saçlar; Saçları, elektriklenme, mat ve cansız görünüm, zor şekil alma gibi olumsuzluklardan kurtararak hacim ve parlaklık kazandırır.