Anne Gibi Seven Herkes İçin Pandora

Pandora bu Anneler Gününde, anne sevgisine sahip, anne gibi seven herkesi kutluyor.

Anne gibi seven herkesi kutlayan Pandora, bu yıl tüm anne figürlerini özel bir koleksiyonla kutluyor. İster biyolojik anne olsun, ister kendini anne gibi gören/anne gibi seven arkadaşlar olsun… Pandora, Anneler Gününde bir annenin sevgisinin geleneksel anlayışının çok ötesini keşfediyor.

Bu bakış açısı ile Pandora Moments ve Pandora Timeless koleksiyonları bu Anneler Günü, anne sevgisini onurlandırmak için annelerin hayatlarımız üzerindeki etkisini yansıtan mücevherlerle yenilendi.

Ustalıkla İşlenen Yeni Hikayeler

Koleksiyonlardaki yeni mücevherler, anne sevgisi hikayelerini yansıtmak için özenle elde tamamlandı. Geliştirilen yeni tekniklerle birlikte, anneliğin koruma içgüdüsünü temsil eden ve elde tamamlanarak her biri özel kılınan bu mücevherler mükemmel birer hediye alternatifi sunuyor.

Klasik yılan zincir bileklik ve bangle bileklik, Anneler Günü koleksiyonuna özel tasarlanan benzersiz klipsleriyle detaylı işçiliği vurguluyor. Sonsuzluk sembolü ile iç içe geçmiş bir delikli kalp, tüm anneler için sonsuz sevgiyi simgeliyor.

Pandora mirasının ve kimliğinin büyük bir parçası olan pavé, bu sezon Pandora’ya özgü, çarpıcı bir şekilde tekrar yorumlandı. En az üç sıra taştan oluşan lineer tasarım, her açıdan parıldayan üç boyutlu bir etki ortaya koyuyor. Bu yeni teknik, 925 ayar gümüş, 14 ayar altın kaplama ve 14 ayar pembe altın kaplama yüzükler, küpeler ve kolyelerde öne çıkıyor.

Doğa Ana

Doğa Ananın kendisi gibi, anne sevgisi hem güçlü hem de besleyici. Pandora Timeless kolekiyonunun Herbaryum mücevherleri, bu besleyici sevgiyi 925 ayar gümüş ve narin taşlardan oluşan çarpıcı güzellikteki tasarımlarla yansıtıyor. Yaprak ve taç yaprağı silüetlerini yansıtan tasarımlar, ışıltılı bitki ve çiçek kümeleri oluşturmak için farklı taş kesimler ve şekiller kullanılarak oluşturuldu. İster göz alıcı bir çiçek yüzük, ister bileğin etrafında yeşeren bitkilerden oluşan bir bileklik olsun, her mücevher bir anne olarak sevmenin ve beslemenin ne anlama geldiğinin güçlü bir temsilini oluşturuyor.

#MomentsWithPandora

Pandora’dan Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Önemli Adımlar

– Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğer olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.

– Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.

– Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.

– UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.