Haribo Yeni Yıl Özel Lezzetlerinin Keyfini Çıkartın!

Çocuk ya da büyük, herkesin içindeki çocuksu mutluluğu ortaya çıkaran Haribo, yeni yıl heyecanına günler kala ürün gamını genişletiyor. Altın Ayıcık Yılbaşı, Chamallows Yılbaşı ve Berry-Bells (Yılbaşı Taneleri) ürünlerinin yer aldığı yeni yıl serisinin eşsiz lezzetleri, yeni yıl coşkusunu yumuşak şeker kategorisine taşıyor.

Haribo Yeni Yıl Özel Lezzetlerinin Keyfini Çıkartın!

Türkiye’nin lider yumuşak şeker markası HARIBO, ürün portföyünü geliştirerek yumuşak şeker kategorisine yepyeni lezzetler kazandırmayı ve tüketicilere farklı deneyimler sunmayı amaçlıyor. Yeni lezzetlerini tüketiciyle buluşturan HARIBO, Altın Ayıcık Yılbaşı, Chamallows Yılbaşı ve Berry-Bells (Yılbaşı Taneleri) ürünleriyle, HARIBO severlere benzersiz bir yeni yıl coşkusu yaşatıyor. 

Altın Ayıcık Yılbaşı 

“Çocuk ya da büyük ol, HARIBO’yla mutlu ol” diyerek herkesi çocuksu mutlulukla buluşturan HARIBO, en sevilen lezzeti Altın Ayıcık’ı yılbaşı coşkusuyla bir araya getiriyor. Yeni yıla özgü tatlardan ilham alınarak geliştirilen Altın Ayıcık Yılbaşı; balkabaklı kurabiye, tereyağlı kurabiye, nar, portakallı havuçlu kek, zencefilli kurabiye ve elmalı turta aromalarını paketlere taşıyor. 

Chamallows Yılbaşı 

Haribo Yeni Yıl Özel Lezzetlerinin Keyfini Çıkartın!

HARIBO Chamallows, 2023 yılına yepyeni aroması ve yeni yıla özel şekilleriyle giriyor. Chamallows’larda kullanılan yılbaşı ağacı, hediye paketi, yılbaşı şapkası ve kardan adam şekilleri, lezzet ile eğlenceyi tek pakete sığdırıyor. Yeni yılın öne çıkan sütlü tereyağlı kurabiye lezzetinin yumuşacık Chamallows’lar ile bir araya geldiği Chamallows Yılbaşı ürünleri, raflarda tüketicilerle buluşmaya hazır! 

Berry-Bells (Yılbaşı Taneleri)

Haribo Yeni Yıl Özel Lezzetlerinin Keyfini Çıkartın!

HARIBO Berries, yılbaşı ruhuna uygun olarak kırmızı ve yeşil şekerlemelerle kaplandı. Sevilen ahududu aromasıyla yeni yıl renklerini yansıtan Berry-Bells (Yılbaşı Taneleri), şimdiden yılbaşının gözde seçeneklerinden biri olmaya aday. 

Tüm satış kanallarında ve raflarda yerini alan Altın Ayıcık Yılbaşı, Chamallows Yılbaşı ve Berry-Bells (Yılbaşı Taneleri), HARIBO severlerin yeni yıl kutlamalarını taçlandırmaya hazır.