Red Bull Winter Edition Armut-Tarçın Lezzeti Raflardaki Yerini Alıyor!

Red Bull’un yeni ürünü Red Bull Winter Edition Armut-Tarçın Lezzeti, soğuk kış aylarını ısıtmak ve tatlandırmak üzere raflardaki yerini alıyor. Kış aylarının vazgeçilmez eşlikçileri armut ve tarçın aromalarını buluşturan özel tat, sınırlı süre için raflarda olacak.

Red Bull Winter Edition Armut-Tarçın Lezzeti Raflardaki Yerini Alıyor!

Orijinal Red Bull tadını, sevilen lezzetlerle bir araya getiren Red Bull Winter Edition serisinin yeni üyesi Red Bull Winter Edition Armut-Tarçın Lezzeti rafları renklendirmeye ve damakta heyecan verici yeni bir tat bırakmaya hazırlanıyor. Sınırlı bir süre için satışa sunulan Red Bull Winter Edition, tatlı armut lezzetiyle, kışın öne çıkan sıcak tadı tarçını bir araya getiriyor. 

Türkiye çapında tüketicinin beğenisine sunulan Red Bull Winter Edition Armut-Tarçın Lezzeti, kış lezzetlerinin serinleten notalarını keşfe çağırıyor. Winter Edition ailesinin yeni üyesi, belirgin armut aroması ve damakta bıraktığı tarçın lezzetiyle her yudumda kışın sıcak ruhunu yeniden canlandıracak ve soğuk günlerde içimizi ısıtacak.  

Red Bull Winter Edition Armut-Tarçın Lezzeti özelinde hazırlanan, her haftanın en yüksek skorunu yapan 3 yarışmacısına sürpriz hediyeler kazandıracak Winter Maze oyunu ise redbull.com’dan oynanabiliyor.