HARIBO’dan Yepyeni Altın Ayıcık Tasarımlı Ürünler!

Çocuk ya da büyük, herkesin içindeki çocuksu mutluluğu ortaya çıkaran HARIBO, ikonik Altın Ayıcık şeklinden ilham alarak tasarladığı farklı ürünlerle tüketicilerin her anına ortak olmayı hedefliyor.

HARIBO’dan Yepyeni Altın Ayıcık Tasarımlı Ürünler!

Türkiye’nin lider yumuşak şeker markası HARIBO, ürün portföyünü yepyeni seçeneklerle geliştirmeye devam ediyor. HARIBO, Altın Ayıcık’tan ilham alarak yeniden tasarladığı ikonik yeni ürünleriyle şimdi herkesi çocuksu bir mutluluğa davet ediyor. 

HARIBO’dan Yepyeni Altın Ayıcık Tasarımlı Ürünler!

Altın Ayıcık’lı tasarımlar, Hariboshop.com’da 

“Çocuk ya da büyük ol, HARIBO’yla mutlu ol” diyerek herkesi çocuksu mutlulukla buluşturan HARIBO, Altın Ayıcık’ı her zaman yanında taşımak isteyenlere, günlük hayatın birçok alanına eşlik edecek çeşitli ürünleriyle sürpriz yapıyor. Altın Ayıcık’tan ilham alınarak tasarlanan ürünler, birçok farklı kategoride HARIBO severlerle buluşmaya başladı. Birbirinden renkli, Altın Ayıcık ikonuyla tasarlanan buz kalıbı, kek kalıbı, telefon kılıf modelleri ve rengarenk anahtarlıklar hariboshop.com’da satışa sunuluyor.

HARIBO’dan Yepyeni Altın Ayıcık Tasarımlı Ürünler!

Yeni Yıl Ruhu HARIBO’da

Yeni yıla sayılı günler kala HARIBO, tasarladığı Altın Ayıcık ürünleriyle yılbaşı heyecanına ortak olmaya hazırlanıyor. Altın Ayıcık tasarımıyla öne çıkan buz kalıbı ve kek kalıbı yeni yıl sofralarına ve kalplere eşlik ederken, sofralar çocuksu mutlulukla doluyor. HARIBO’nun yeni Altın Ayıcık tasarımıyla öne çıkan telefon kılıfı modelleri, anahtarlıklar, kalemlikler ve daha birçok ürün ise sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin tercihi olacak.