Hamileler İçin En İyisini Düşünen Bakım Yeni Ambalajında

HİPP Mamasanft Çatlak Önleyici Krem, özellikle hamilelik döneminde gergin olan cildin ihtiyaçları için özel olarak formülize edilmiştir. Hamilelikte ve sonrasında güvenle kullanılabilir.

Hamilelik, cildin en çok bakım istediği zamanlardan olup bu dönem boyunca gerilen cilt esnekliğini kaybeder ve bakıma ihtiyaç duyar. HiPP Mamasanft Çatlak Önleyici Krem, hamilelerin ihtiyaçlarına göre özel olarak formüle edilmiş, bitkisel yağ bileşimi sayesinde cildi yumuşatarak çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

HİPP Mamasanft Çatlak Önleyici Krem, yüksek kaliteli shea yağı, organik badem yağı ve değerli deniz topalağı kombinasyonu, cildi yoğun şekilde nemlendirir, elastikiyetini korumaya ve esnek kalmasına yardımcı olur. Cilde uygulandığında kolayca emilir ve yumuşaklık sağlar, düzenli masajlarla birlikte çatlak oluşumunu önlemeye yardımcıdır. Alerjiye sebep olabilecek esans içermez. Renklendirici PEG, paraben içermiyor.

Cilt ile uyumluluğu ile dermatolojik olarak test edilen HİPP Mamasanft Çatlak Önleyici Krem düzenli uygulandığında bağ dokusunun elastikiyetini korunmasına ve rejenerasyonuna yardımcı olur.