Hipp’ten Anneler Günü Buluşması

Dünyanın en büyük organik hammadde işleyicisi HiPP, Anneler Günü’ne özel bir etkinlik gerçekleştirerek, anne influencerları keyifli bir öğle yemeğinde ağırladı. Psikolog ve Çocuk Gelişim Uzmanı Işıl Evrim Akgün’ün konuşmacı olduğu etkinlikte; anne ve çocuk arasındaki temas ve iletişimin önemine değinildi.

HiPP Türkiye olarak,  Anneler Günü’ne özel olarak düzenlediği öğle yemeği davetinde, MU İletişim ev sahipliğinde anne influencerlar ile bir araya geldi. Psikolog ve Çocuk Gelişim Uzmanı Işıl Evrim Akgün’ün anne ve çocuk arasındaki temasın anne karnında başladığını ve hamileliğin ilk aylarından itibaren çok önemli olduğunu vurguladığı etkinlikte, aile içi doğru iletişim hakkında da bilgiler verildi. 

Hamilelikten, doğum sonrası süreçlere kadar ürünleriyle annelerin her zaman yanında olan HiPP, bebekler kadar anneler için de geniş bir ürün yelpazesine sahip. Paraben ve PEG gibi petrol türevi kimyasallardan uzak, esansiyel yağ içermeyen alerji riskini minimalize eden ürünleri ile cilt sağlığını daima ön planda tutuyor.

HiPP Türkiye’nin  Anneler Günü’ne özel düzenlediği etkinlikte çocuklarla kurulan iletişim ve temaslar kadar masaj saatleri, banyo ve banyo sonrası bakım saatlerinin de ne kadar önemli olduğu konuları üzerinde de duruldu.