KAÇUV ve Shangri-La Bosphorus, Istanbul ‘Çocuk Şenliği’nde Çocuklara Umut Oldu

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, KAÇUV gönüllüleriyle birlikte kanser tedavisi gören çocuklar ve ailelerini her yıl düzenlenen ‘Çocuk Şenliği’nde bir araya getirdi. Çocukların doyasıya eğlendiği etkinlik, Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un kalpten gelen misafirperverliğinde gerçekleşti.

KAÇUV ve Shangri-La Bosphorus, Istanbul ‘Çocuk Şenliği’nde Çocuklara Umut Oldu

KAÇUV ve Shangri-La Bosphorus Istanbul, tedavileri tamamlanmış ya da sağlık durumu daha iyi olan çocuk ve aileler ile birlikte onlara moral vermek amacıyla geleneksel hala dönüşen 

23 Nisan Çocuk Şenliği organizasyonu için bir kez daha bir araya geldi.

Çocukların sağlık koşullarına dikkat edilerek ve hassasiyet gösterilerek, yüz boyama, origami, sihirbaz gösterisi, resim atölyesi, çerçeve boyama atölyesi gibi birbirinden eğlenceli aktivitelerin yer aldığı etkinlikte çocuklar eğlenirken, aileleri ise miniklerin unutulmaz anlarına şahitlik etti. Organizasyonda tamamen çocukların tedavilerine uygun olacak şekilde yemek menülerini hazırlayan Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un yetenekli Executive Şefi ve ekibi lezzetli ikramlarıyla miniklerden tam not aldı.

Etkinlikte, tedavisi devam eden veya tamamlamış çocuklar ve aileleriyle bir araya gelmenin büyük mutluluk yarattığını aktaran KAÇUV Genel Müdürü Kübra Avtepe; “KAÇUV olarak, her sene olduğu gibi bu sene de çocuklarımızla bir araya gelmenin heyecanını yaşıyoruz. Bu organizasyon, bir araya gelmenin ve sevgiyi paylaşmanın güzelliğini yaşarken, çocuklarımızın yüzlerinde tebessümler oluşturmak için bir araya geldiğimiz bir gelenek haline geldi. Amacımız, her zaman yanlarında olduğumuzu göstermek ve onlara unutulmaz bir gün yaşatmak. Bütün çocuklarımızın sağlıklı ve sevgi dolu günler geçirmesini diliyorum.”  dedi.

Gelenekselleşen ve her yıl KAÇUV ile birlikte kutlanan ’23 Nisan Çocuk Şenliği’ne ev sahipliği yapan Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un İnsan Kaynakları Direktörü Seda Boybeyi; KAÇUV Ailemiz ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için Çocuk Şenliği organizasyonuna ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 23 Nisan sadece takvimde bir günden ibaret değil, bir umut ışığı, dayanıklılığımızın bir hatırlatıcısı, milletimizin sarsılmaz ruhunun bir kanıtıdır. Geleceğin ışığı olan çocuklarımızın kahkahalarında, hayallerinde ve sınırsız potansiyellerinde, her çocuğun haklarının korunduğu, her sesin duyulduğu ve her kalbin sevgi ve neşeyle dolduğu bir gelecek vaadiyle egemenliğimizin gerçek özünü buluyoruz.” dedi.