Halcyon Days Nina Campbell İmzalı Serengeti Koleksiyonu

Dünyaca ünlü İngiliz iç mimar ve desen sihirbazı Nina Campbell, Halcyon Days için seyahate ve maceraya olan tutkusundan esinlenerek Serengeti koleksiyonunu tasarladı. Savanna’da yaşayan vahşi hayvanların illüstratif desenleriyle hayat bulan bu koleksiyon, ilham veren renk mavinin önderliğinde şekillenmiş.

Halcyon Days Nina Campbell İmzalı Serengeti Koleksiyonu

Dallardaki bahar tomurcuklarının görünmesiyle birlikte evlerin dekorasyonunda yüzümüzü bahara döndüğümüz şu günlerde, sofraların başrolüne yerleşen HALCYON DAYS, bahar mevsimini mavi tonlara sahip hayvan figürlü koleksiyonu Serengeti ile karşılıyor. Dünyaca ünlü İngiliz desen gurusu Nina Campbell, HALCYON DAYS için özel bir seri hazırladı. Serengeti koleksiyonu, zarif yaprak desenleriyle her yemek takımınızla mix and match ederek kullanabileceğiz zamansız bir stile sahip.

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin tercihi olan HALCYON DAYS, incecik porselenleri, birbirinden renkli emayeleri, sofra ve ev aksesuarlarıyla Secret of B. aracılığıyla Türkiye pazarıyla buluşuyor. Zarif ve elegan marka bir marka HALCYON DAYS, 3 Kraliyet nişanına sahip İngiltere’nin 14 markasından biri. Queen Elizabeth başta olmak üzere İngiliz Kraliyet ailesine ve Kraliyetin geçmişini onurlandıran isimlerden ilham alarak tasarlayan HALCYON DAYS, İngiltere’nin 3 kraliyet nişanına sahip markalarından biri. Tamamen el yapımı olan porselenler, saydam, sağlam ve ultra kaliteli bir karaktere sahip. 1950’de kurulan HALCYON DAYS, artizan ve zanaatkar duruşuyla üretmeye o günden beri devam ediyor.

Halcyon Days Nina Campbell İmzalı Serengeti Koleksiyonu

HALCYON DAYS koleksiyonuna www.halcyondays.com.tr online mağazamızdan ve www.beymen.com üzerinden ulaşabilirsiniz.