Halcyon Days Yeni Yıla Hazır

İngiliz stilinden esinlenerek hazırlanan eşsiz ve özgün yılbaşı koleksiyonuyla HALCYON DAYS, birbirinden özel yılbaşı ağacı süsleri, mug’lar, kapaklı kutular ve daha birçok seçenekle harika bir seçki hazırlamış. 

Halcyon Days Yeni Yıla Hazır

Her sene yeni yıla hazırlanmaya aralık ayında başlıyoruz. Yeni yıl heyecanını hissettirecek bir çam ağacı, her köşeden göz kırpan ışıltılı detaylar ve heyecan verici hediye paketleri, yeni yılın enerjisini mekanlara taşıyor. HALCYON DAYS, İngiliz stilinden esinlenerek hazırlanan yılbaşı koleksiyonuyla yaşam alanlarına yeni yıl heyecanını taşımaya geliyor.

Halcyon Days Yeni Yıla Hazır

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin tercihi olan HALCYON DAYS, incecik porselenleri, birbirinden renkli emayeleri, sofra ve ev aksesuarlarına sahip. Zarif ve elegan marka bir marka HALCYON DAYS, 3 Kraliyet nişanına sahip İngiltere’nin 14 markasından biri. Queen Elizabeth başta olmak üzere İngiliz Kraliyet ailesine ve Kraliyetin geçmişini onurlandıran isimlerden ilham alarak tasarlayan HALCYON DAYS, İngiltere’nin 3 kraliyet nişanına sahip markalarından biri. Tamamen el yapımı olan porselenler, saydam, sağlam ve ultra kaliteli bir karaktere sahip. 1950’de kurulan HALCYON DAYS, artizan ve zanaatkar duruşuyla üretmeye o günden beri devam ediyor.

Koleksiyona www.halcyondays.com.tr online mağazasından ve www.beymen.com üzerinden ulaşabilirsiniz.