Beymen Club’tan Güneşin İzinde 2024 İlkbahar/Yaz Daveti

Beymen Club’ın 2024 İlkbahar/Yaz Kadın ve Erkek Koleksiyonları, tasarımcıların koleksiyon hikayelerini paylaştıkları özel bir etkinlik ile davetlilere tanıtıldı. 

Beymen Club Kadın Tasarım Direktörü Bahar Şahin Karagül ile Beymen Club Erkek Tasarım Müdürü Mehmet Akın’ın anlatımlarıyla hayat bulan, modern yorumlardan oluşan koleksiyon, ilhamını şehirde yazı yaşayanlar ve gittiği yere şehri de götürenlerden alıyor. Yeni koleksiyonda; şehri dolduran güneş ışıklarının renklerini taşıyan trikolar, modern polo yakalar, desenli tişört ve sweatshirt’ler yine başrolde.

Beymen Club Zorlu Center mağazasında tasarımcılarla buluşan davetliler, koleksiyonun özel detaylarını ve sezonun öne çıkan parçalarını keşfetti. 

Koleksiyonun geneline yayılan renk ve desen seçkisi, tüm ürün gruplarında farklı kullanımlarıyla yer buluyor. Farklı modellerde elbiseler, doğal ketenlerden üretilmiş takımlar ve birbiriyle kolayca kombinlenebilen uyumlu parçalar koleksiyonun öne çıkan tasarımları arasında göze çarpıyor. Beymen Club’ın çanta, ayakkabı ve aksesuar seçkisi de koleksiyondaki her parçaya yaz maceralarında eşlik ediyor.

Beymen Club’ın güneşin izinden gidenler için hazırladığı yeni koleksiyonunu Beymen Club mağazalarında ve Beymenclub.com adresinde bulabilirsiniz.