Gündüzden Geceye Devam Eden Stil Timberland’de

Ugly sneaker trendinin yeni gözdesi Delphiville, retro tarz seven hareketli erkekler için tasarlanan Brooklyn sneakers, geri dönüştürülmüş PET’ten üretilen Rebotl serisi, şehirli erkeklere adanan hafif montlar ve parkalar, zamansız tekne ayakkabıları ve sandaletlerle Timberland bu yaz çok renkli ve çok çeşitli.

2019 İlkbahar – Yaz sezonunda Timberland’de hem ikonik hem de yenilikçi ürünler var. Farklı stillerin temsilcisi yenilikçi ve renkli sneaker modelleri Delphiville, Brookyln ve Rebotl ürün ailelerinin yanı sıra, hem kadınlar hem de erkekler için yine bu sezonun öne çıkan ürünleri arasında, modası hiç geçmeyen ikonik tekne ayakkabıları var. Tekne ayakkabıları inovatif ve minik dokunuşlarla yenilenen modellere de sahip.

Farklı renk seçenekleri, topuklu ve topuksuz sandalet modelleri tüm gün rahatlık için yumuşak tabana ve üst kalite deri materyale sahip. Çocuk sandalet modellerinde burnu kapalı yeni modeller çocuklar için yaz boyu darbelere karşı koruma sağlarken şıklıktan da ödün vermiyor.

Erkek giyiminde ise bomber ve outdoor ceketler, hafif ve inovatif yağmurluklar geçiş mevsimi sezonunun gözdesi.

 

Timberland Delphiville : Ugly sneaker trendine feminen bir dokunuş

Yeni bir ikonik sneaker olmaya aday Timberland Delphiville modeli kendi stilini sahiplenen ama bir yandan da  trendleri takip eden, dinamik kadınları hedefliyor.

Kalın ve kauçuk tabanlı deri üst kısmı, özel iç yumuşak tabanı özelliğiyle Delphiville gümüş, altın, bej ve siyah olarak 4 renk alternatifine sahip.

Timberland kadın ayakkabı koleksiyonunun yenilikçi ürünü olarak değerlendirilen “ultra hafif” sneaker Delphiville koleksiyonu mağazalarda ve anlaşmalı e-ticaret sitelerinde 749TL olarak satışa sunuluyor.