LIERAC’IN YEPYENI VÜCUT ÜRÜNLERİ İLE PÜRÜZSÜZ, SIKI VE NEMLİ BİR CİLT!

Selülitsiz, sıkı ve pürüzsüz bir vücut için çözüm Lierac’tan! Selülit görünümünü düzelten, cilde sıkılık ve dolgunluk veren, cildi derinlemesine besleyen vücut ürünleri ile Lierac; selülitsiz, sıkı, pürüzsüz ve canlı bir cilt sunuyor.

 selülit

BODY-SLIM CRYOACTIVE KONSANTRE VE MASAJ BAŞLIĞI

İNATÇI SELÜLİT GÖRÜNÜMÜNE KARŞI ETKİLİ VÜCUT KREMİ

Lierac, kadınların %90’ının ortak problemi olan selülite çözüm sunuyor! Body Slim Cryoactive Konsantre, yağ hücrelerini dondurarak yok eden “soğuk lipoliz” yönteminden ilham alıyor. Konsantre uygulandığında anında soğukluk etkisi yaratarak selülitli bölgedeki yağ depolayıcıları (beyaz adipositler), yağ yakıcılara (kahverengi adopositler) dönüştürerek sıkılaşma aksiyonu sağlıyor. İçeriğindeki pro-irisin ile yağ yakıcı özelliği olan irisin proteinin salgılanmasını artırarak yağ yakımını sağlıyor ve yeniden oluşumunu engelliyor. Formülünde bulunan aktif kafein kompleksi (%10), lotus çiçeği, beyaz söğüt ve biyoteknolojik peptid ile yağ yakımı sağlıyor. Ergonomik olarak tasarlanmış masaj başlığı 360° derece sıkılaşma etkisi sunuyor. Kullanımı kolay masaj başlığı, masaj yapmayı kolaylaştıran krem dokusu ve iris, gül yasemin notalı imza Lierac kokusu cildinize hem pürüzsüz hem de nemli bir doku kazandırıyor. 7 günden itibaren sıkılaşan ve selülit görünümü azalan bir cilt sunuyor.

Fiyat: 399,00 ₺

 

BODY LIFT EXPERT

SARKMA KARŞITI, SIKILAŞTIRICI ETKİLİ VÜCUT KONSANTRESİ

Diyet, sporu bırakmak, hamilelik, menapoz gibi pek çok sebeple sıkılığını kaybetmiş vücutlar için geliştirilmiş Lierac Body Lift Expert Sıkılaştırıcı Konsantre cildi yeniden şekillendirerek anında sıkılaşma etkisi sağlıyor. İçeriğindeki bezelye peptidi ile elastin ve kolajen sentezini artırırken lipozom ile daha canlı bir cilt görünümü sağlar. Çift hyalüronik asit ile derinlemesine dolgunlaştırıcı ve sıkılaştırıcı etki gösterir. Cilde rahatlık ve yumuşaklık veren pudralı, nemlendirici krem daha hacimli, daha sıkı ve canlı zinde bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Dairesel masaj hareketleri ile günlük ve/veya akşam sıkılık kaybı olan bölgelerinize uygulandığında taze ve ışıltılı bir cilt sunuyor.

Fiyat: 289,00 ₺

 

BODY HYDRA MICROPEELING

PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ VE NEMLENDİRİCİ ETKİLİ VÜCUT PEELINGİ

Nemini kaybeden vücuda derinlemesine bakım sağlayan Body-Hydra, Lierac’ın ilk vücut peelingi Body Hydra Micropeeling’i sunuyor! Hem dolgunlaştırıcı hem de nemlendirici etkiye sahip peeling kremi bitkisel kökenli bambu silika ve mısır polilaktik asit ile zenginleştirilmiş mikrokapsüller ile cildi nazikçe derinlemesine arındırıyor. İçeriğindeki amber çiçeği ekstresi ile pürüzsüzlük, silisyum ile sıkılık, çift hyalüronik asit ile derinlemesine dolgunluk etkisi sağlıyor. İlk kullanımdan itibaren ışıltılı, yumuşak nemlenen , pürüzsüz bir cilt etkisi sunuyor. Hindistan cevizi glukoziti içeren jel; durulamadan hemen sonra bile nemli bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Fiyat: 184,00 ₺