Yaşlanma Karşıtı Bakıma Dair Bildiğiniz Her Şeyi Unutun!

Bilim ile deneyimi her yaştaki ve özellikteki cilt için çözümler üretmek üzere birleştiren, dünyanın önde gelen cilt bakım markası Neutrogena; yaşlanma karşıtı yeni serisi Cellular Boost ile pazara iddialı bir giriş yaptı.

neutrogena

Neutrogena’nın dermatologlarla birlikte geliştirdiği Cellular Boost serisi, en belirgin üç yaşlanma belirtisi olan, kırışıklık, ton eşitsizliği ve esneklik kaybına sadece dört haftada gözle görülür şekilde etki ediyor.

Cellular Boost serisi, ciltte genetik faktörler ve dış etkenlerden kaynaklı yavaşlayan doğal yenilenme sürecini, yani “hücresel yıkımın” belirtilerini azaltıyor. İçeriğindeki Retinol, HexinolTM, C Vitamini ve Hiyalüronik Asit ile cilt yüzeyinin yenilenmesini harekete geçirip, cildin doğal kolajen ve elastin üretimini tetiklerken;  cilt tonundaki eşitsizliği düzeltmeye ve kırışıklıkları gözle görülür biçimde azaltmaya yardımcı oluyor.

Yaşlanma karşıtı bakımın en çok kabul gören içeriklerinden Retinol, cilt yüzeyindeki yenilenmeyi destekleyerek cildin doğal kolajen ve elastin üretimini harekete geçiriyor.  Cellular Boost içeriğinde bulunan ve 7 yıllık araştırmalar sonucunda geliştirilen HexinolTM ise kırışıklıklar ve ince çizgiler gibi en temel yaşlanma belirtilerinin etkilerini azaltmaya yardımcı oluyor.  Serideki bir diğer içerik olan C Vitamini cilt tonunun eşitsizliğini düzeltmekte ve koyu lekeleri azaltmakta etkili olurken, Hiyalüronik Asit ise cildin daha dolgun bir görünüme kavuşmasını ve kırışıklık görünümünün azalmasını sağlıyor.

Neutrogena® Cellular Boost serisi;

  • Neutrogena® Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi SPF 20
  • Neutrogena® Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi
  • Neutrogena® Cellular Boost Gençleştirici Göz Kremi
  • Neutrogena® Cellular Boost Kırışıklık Karşıtı Konsantre Bakım Serumu

ürünlerinden oluşuyor.  İdeal olarak tüm serinin birlikte kullanımı ile hücresel yıkımın belirtilerine karşı üstün savaş veren Neutrogena® Cellular Boost, gözle görülür etkisi ve yıllara meydan okuyan bilimsel içerikleri ile pazarda, etkisi klinik olarka kanıtlanmış ürünleri ile yaşlanma karşıtı ürünlerin en iddialısı olarak yerini alacak.

 

mine-tugay“Hissettiğin kadar genç görün” teması ile tüketicilerine seslenen Neutrogena® Cellular Boost Serisinin reklam yüzü, hem Türkiye hem de Ortadoğu pazarında ünlü oyuncu Mine Tugay olacak.