Gesha: Gerçek Kahve Tutkunlarına Özel Lezzet

Espressolab, dünya genelinde sadece birkaç çiftlikten elde edilen sınırlı sayıdaki Gesha kahve çekirdekleriyle gerçek kahve tutkunlarına özel bir lezzet deneyimi sunuyor. 

Gesha: Gerçek Kahve Tutkunlarına Özel Lezzet

Yedi farklı gesha çekirdeği, eşsiz tadı, olağanüstü yoğunlukları, kompleks notaları ve aromalarıyla Espressolab Roastery’de misafirlerle buluşuyor.

7 farklı lezzet yolculuğu

Gesha, 1930’larda Etiyopya’nın Gesha kasabasını çevreleyen dağlık bölgelerde nadir bulunan, kahve dünyasında ayrıcalıklı bir konuma sahip özel bir kahve bir türü. Gesha ağaçları muhteşem, uzun yapraklara sahipler ve oldukça uzun boylara ulaşıyorlar. Bu da kahvenin çok yüksek bir rakımda yetiştirilmesini ve kalitesinin artırmasını sağlıyor. Gesha lezzetini, kaynağından getirerek kahve severlere çok özel bir deneyim sunan Espressolab Roastery’de kahve tutkunlarını bekleyen lezzetler şu şekilde:

Ninety Plus Panama Gesha Perci: Panama’daki Ninety Plus Gesha Estate’ten elde edilen bir anaerobik işlenmiş Gesha kahvesi… Bitter çikolata, nar, kiraz, kakule ve demirhindi gibi kompleks notaları ile öne çıkıyor.

Geisha Village Ethiopia Oma Natural: Ethiopia’daki Oma çiftliğinden elde edilen doğal işlenmiş bir Gesha kahvesi olan Oma Natural, bal, mandalina, portakal, gül ve sarı meyveler gibi taze ve meyvemsi notaları ile dikkat çekiyor.

Gesha: Gerçek Kahve Tutkunlarına Özel Lezzet

Ninety Plus Panama Gesha Lycello: Panama’daki Ninety Plus Gesha Estate’ten elde edilen doğal işlenmiş bu Gesha kahvesi, lychee, oolong çayı, taze nane ve tropikal meyveler gibi egzotik notaları ile bir arada sunuyor.

Geisha Village Ethiopia Narsha Natural: Etiyopya’daki Narsha çiftliğinden elde edilen doğal işlenmiş bu Gesha kahvesi, yasemin, erik, bergamot, nektarin ve böğürtlen gibi çiçeksi ve meyvemsi notaları ile karakterize ediliyor.

Ninety Plus Panama Gesha Juliette: Doğal/pulpalanmış bu Gesha kahvesi, portakal kabuğu, vanilya, beyaz şeftali ve yasemin gibi aromaları ile beğeni topluyor.

Geisha Village Ethiopia Shaya Natural: Gül, yeşil elma, çarkıfelek meyvesi ve ahududu gibi taze ve meyvemsi notaları ile öne çıkıyor.

Ninety Plus Panama Kule: Karpuz, kuşburnu, Meyer limonu ve kan portakalı gibi benzersiz notaları ile dikkat çekiyor.