Four Seasons Hotel Bosphorus’un Unutulmaz Pazar Brunch’ları Başladı

İstanbul Boğazı’nın benzersiz manzarasıyla çevrili AQUA, pazar günlerine lezzet katan brunch’larına sonbahar mevsiminin gelişiyle birlikte yeniden başladı. Four Seasons Hotel Bosphorus’un özenli servisi ve Ata Marin Band’in canlı performansı eşliğinde sunulan pazar brunch’ı, bu seneki yenilikleriyle şehrin vazgeçilmezleri arasında yerini almaya devam ediyor.

Etkileyici Boğaz manzarasına karşı konumlanan Four Seasons Hotel Bosphorus’un ana restoranı AQUA, pazar günlerinin özlenen brunch’larını misafirleriyle buluşturuyor. Çok sevilen pazar brunch’ını 12:30-15:30 saatleri arasında sunan mekan, dünya mutfaklarından zengin seçeneklerle keyifli buluşmalara ev sahipliği yapıyor. Rahat  atmosferi ile AQUA, konuklarını otelin Baş Aşçısı Görkem Özkan ve Pasta Şefi Yalçın Köse ile ekipleri tarafından hazırlanan yaratıcı lezzetlerle buluşturuyor.

Her sene olduğu gibi Four Seasons restoranlarının öne çıkan lezzetleri canlı istasyonlar ile brunchta misafirlerin damak lezzetine sunuluyor. Yeniliklerle iddiasını ortaya koyan pazar brunch’ında bu yıl misafirleri Pan-Asya, İspanya, İtalyan, Hint, Latin Amerika, Uzak Doğu gibi dünya mutfaklarından büfeler bekliyor. Brunch, sevilen grup Ata Marin Band’in Latin, Flamenko ve Akdeniz müzikleri eşliğindeki canlı performansıyla daha da keyifli hale geliyor.