FOREO, Yeni Ürünü SUPERCHARGED™ Sıkılaştırıcı Vücut Serumunu Sunuyor!

Dünyanın önde gelen cilt teknoloji markası FOREO, cilt bakım koleksiyonunun en yeni üyesi SUPERCHARGED™ Sıkılaştırıcı Vücut Serumu‘nu sunuyor.

FOREO, Yeni Ürünü SUPERCHARGED™ Sıkılaştırıcı Vücut Serumunu Sunuyor!

Geçen yıl yeni bir kategoriye girerek çığır açan FOREO, popüler cihazlarından sonra kapsamlı cilt bakım koleksiyonuna da giriyor. Birçok kişinin inatçı sorunu olan selüliti etkili bir şekilde hedef alan bu ürünle FOREO cilt bakım sektörüne liderlik etmeye devam ediyor.

Dünyanın en güçlü ev tipi vücut sıkılaştırma cihazı BEAR™ 2 BODY’yi tamamlamak adına özel olarak tasarlanan SUPERCHARGED™ Sıkılaştırıcı Vücut Serumu; FOREO’nun cilt bakımı ve teknoloji uzmanlığını birleştirerek sonuçları en üst düzeye çıkardığını kanıtlıyor. Bu benzersiz yaklaşım, cilt bakımındaki aktif bileşenlerin daha fazla emilmesini sağlayarak, belirli cilt sorunlarına yaklaşırken, en üst düzeyde verimlilik sağlıyor. Üstelik medikal işlem olmadan, ağrısız ve iğnesiz şekilde evde kolayca uygulanıyor.

Mikro akım cihazları için geliştirilen çoğu iletken cilt bakım jelleri, yalnızca standart nemlendirme etkileri sunuyor. SUPERCHARGED™ Sıkılaştırıcı Vücut Serumu sadece iletken olacak şekilde tasarlanmıyor, aynı zamanda %93 doğal kaynaklı güçlü cilt güçlendirici bileşenlerle dolduruluyor.

Sıkılaştırıcı Şeftali Reçinesi ;  dermisteki kolajen seviyelerini artırırken, daha sıkı ve daha genç görünen bir cilt sağlıyor.

Sıkılaştırıcı Kafein ; kan akışını ve lenfatik drenajı geliştirerek çukurlu cilde neden olan yağ hücrelerinin parçalanmasına yardımcı oluyor. Selüliti azaltıyor ve cildin daha pürüzsüz ve daha tonlu olmasını sağlıyor.  

Elastikiyet arttırıcı Squalane ; cilt üzerinde nem kaybını önlemeye yardımcı olan koruyucu bir bariyer oluşturuyor. Elastikiyeti korumak, cildi esnek ve dolgun tutmak için çok önemli bir faktör haline geliyor.

Nemlendirici Allantoin ; dermisteki nemi çekmeye ve tutmaya yardımcı olurken ölü deri hücrelerinin dökülmesini kolaylaştırarak cildi taze, sağlıklı ve yumuşak bırakıyor. 

Güçlendirici Panthenol ; cildin doğal bariyerini güçlendiriyor ve hasarlı veya risk altındaki cildin görünümünü iyileştirmeye yardımcı oluyor.

FOREO, Yeni Ürünü SUPERCHARGED™ Sıkılaştırıcı Vücut Serumunu Sunuyor!

8 farklı türde onarıcı Hyaluronik Asit ; cildi nemlendirerek, mikrobiyomunu derinlemesine beslemeye ve korumaya yardımcı oluyor. Bu sayede; cildin kendini onarmak için daha donanımlı olmasını sağlıyor.

SUPERCHARGED™ Sıkılaştırıcı Vücut Serum, cildi kadifemsi yumuşaklıkta, daha az kusurlu ve nemli bir görünümde bırakan lüks ve hafif bir yapıya sahip olarak karşımıza çıkıyor. Cildi tonlamak ve sıkılaştırmak için tasarlanmış bir mikro akım cihazı olan BEAR™ 2 BODY ile eşleştirildiğinde, cihaz aktif bileşenlerin cildin derinliklerine nüfuz etmesini sağlayarak sonuçları en üst düzeye çıkarıyor.

BEAR™ 2 body, kasları uyarmak, cildi sıkılaştırmak ve hedeflenen bölgeleri etkili bir şekilde tonlamak için Advanced Microcurrent™ ve Sculpting Microcurrent™’ı birleştiriliyor. Patentli Anti-shock™ 2.0 sistemi, tedavileri bireysel cilt ihtiyaçlarına göre ayarlarken, mikro akımla birleştirilen T-Sonic™ masajı, lenfatik drenajı artırarak selülit azaltmayı geliştiriyor. BEAR™ 2 BODY’nin bir hafta içinde cilt sıkılığını, esnekliğini ve kırışıklıklarını önemli ölçüde iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanıyor.

FOREO Türkiye Genel Müdürü Adnan Beciragic: ‘’Selülitin her yaştan insanı etkileyen yaygın bir cilt rahatsızlığı olduğunu anladığımızda, evde etkili ve ağrısız bir çözüm ihtiyacının farkına vardık. Zararsız olmasına rağmen, yine de birçok kişinin güvenini etkilemekte ve güvenilir sonuçlar için bir talep yaratmaktadır. Piyasada bulunan yüzlerce ürün hızlı çözümler vaat ederken, çoğu zaman sadece hayal kırıklığı yaratıyor. FOREO klinik olarak kanıtlanmış sonuçları olan etkili bir selülit karşıtı tedavi geliştiriyor. BEAR™ 2 BODY’deki benzersiz mikro akım teknolojisi ve özenle hazırlanmış SUPERCHARGED Sıkılaştırıcı Vücut Serumu arasındaki sinerjiden yararlanarak, sadece 2 saat içinde cildin sıkılığını ve esnekliğini artırmak için klinik olarak kanıtlanmış bir çözüm yaratıyor.” sözleri ile bu yeniliklerin önemini dile getiriyor.

Klinik çalışmalarda, SUPERCHARGED™ Sıkılaştırıcı Vücut Serumunun 24 saat boyunca nemi hapsettiği ve sadece iki hafta içinde ince çizgileri ve kırışıklıkları iyileştirdiği de kanıtlanıyor. Kullanıcıların %100’ü daha sıkı, daha yumuşak ve daha beslenmiş bir cilt bildirirken, kullanıcıların %97’si selülit, yara izi ve çatlakların iyileştiğini ve 28 günlük bir süre içinde vücutlarının daha tonlu göründüğünü bildiriyor.