Atasay: Güvenilir Mücevherin Adresi

Dizi tadında iletişim kampanyalarıyla fark yaratan Atasay, pırlantayı odağa aldığı yeni reklam serisiyle mücevher tutkunlarının karşısına çıktı. ‘Pırlantanın Atasay’ı mottosuyla tüketicilerle buluşan serinin ilk filminde ailenin her üyesine yakışan birçok Atasay ürünü olduğu vurgulanıyor.

Atasay: Güvenilir Mücevherin Adresi

Türkiye’nin en köklü ve en geniş mağaza ağına sahip mücevher markası Atasay, yeni yıla yepyeni reklam kampanyasıyla girdi. 2023 yılında “Bir Atasay Ailesi” ile kalabalık aile temasını iletişiminin merkezine alan Atasay, bu kez ‘Pırlanta’nın Atasay’ı ile altının yanı sıra pırlanta modasındaki köklülüğünü, uzmanlığını, çeşitliliğini ve titizliliğini tüketicilerle buluşturuyor.

TBWA\Istanbul imzası taşıyan ve yönetmen koltuğunda Elif Kalkan’ın oturduğu yeni reklam serisinin ilk filmi, başarılı yapımlarda görmeye alışık olduğumuz tecrübeli oyuncu Ahmet Somers’in bir masada merceğiyle yaptığı titiz pırlanta seçimiyle başlıyor. Duayen oyuncu Sumru Yavrucuk, son dönemin yükselen erkek oyuncularından Samet Kaan Kuyucu, Türk halkının ekranlardan tanıdığı başarılı oyunculardan İpek Çiçek ve Songül Haydarpaşa’nın da rol aldığı reklam, “Ailenizin Pırlantacısı” teması etrafında, ailenin her üyesine yakışan birçok Atasay ürünü olduğuna dikkat çekiyor.

Atasay: Güvenilir Mücevherin Adresi

Seri filmler olarak yıl boyu ekranlarda göreceğimiz ‘Pırlantanın Atasay’ı, yalnızca kadın kategorisinde değil erkek, çocuk, evcil hayvan gibi birçok farklı kategoride altının yanı sıra pırlantada da zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Atasay’ın titiz taş seçimini, uzmanlığını ve pırlanta modasına yön veren yenilikçi yaklaşımını keyifli filmlerle izleyicilerle buluşturacak.