FOREO ile Annenize Bir Güzellik Yapın

Anneler Günü’nde annenize ne alacağınıza bir türlü karar veremediyseniz, onlarca hediye seçeneği arasında kafanız iyice karıştıysa, siz en iyisi annenizin güzel yüzünü hayal edin. “Benim annem güzel annem, beni al kollarına” dediğiniz günleri hatırlayın. İşte doğru hediyenin sırrı anılarınızdaki o güzel yüzde saklı…

f1

Gün içinde sürekli aktif olan anneler, kendine ayıracak vakit bulamayabilir. Oysa  Foreo Luna 2 ile çok fazla vakit harcamadan, pratik bakım da mümkün. Güzel bir cilde giden ilk adım derinine temizlenmiş bir ciltten geçer. Çoğu kadın cildini temizlerken genellikle bir temizleme köpüğü, sabun ya da jel bir üründen faydalanır. Ancak bu ürünleri yüzümüze hafif bir masajla uygulasak bile yeterli bir temizlenme sağlanmaz. Bunu yüzünüzü yıkadıktan sonra  bir pamuk yardımıyla uygulayacağınız süt ya da miselar su gibi bir ürünle test edebilirsiniz. Ne kadar iyi temizlediğinizi düşünürseniz düşünün pamukta bir miktar kir, makyaj kalıntısı bulacaksınız. Oysa LUNA 2’nin ayrıcalığından faydalanırsanız yüzünüzdeki kir, yağ ve makyaj kalıntılarını yüzde 99.5 oranında giderecek derinlemesine bir temizlik sağlayabilirsiniz. Ayrıca LUNA 2, titreşim teknolojisi sayesinde temizleyici ürünlerin cildinize daha hızlı ve derinlemesine nüfuz etmesine olanak verir.

f2

Haftada bir peeling yaparak cildi ölü derilerden arındırmak da cildin daha canlı ve parlak görünmesi için ayrı bir önem taşıyor. T-Sonic™ titreşimleri sayesinde peeling etkisi yaparak ciltteki ölü deriyi de dökmeye yardımcı olan LUNA 2, anti-aging etkili masaj yapan arka yüzeyi ile gözenekler, ince çizgiler ve kırışıklıkların görünümünü de azaltırken cildin sıkılaşmasına da destek oluyor.