Uzakdoğu esintileri Qualitasspa İzmir’de

Yaza giriş öncesinde baharın tüm yorgunluğunu üzerinden atmak isteyenler için çoğu Balili masaj terapisti olan uzmanlarıyla hizmet veren Qualitasspa İzmir, konuklarına aromaterapik özelliğe sahip masaj alternatifleri sunuyor. Ilıtılmış saf zeytinyağı ile yapılan rahatlatıcı masajları kullanıcının tercihine göre aromatik öz yağlarla zenginleştirmekte mümkün oluyor.

w1

Deniz ve doğa manzaralı otelde arınma terapisi…

2200 metrekarelik devasa bir alanda hizmet veren Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal &Wellness Center, 05.30 ve 23.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlıyor. Keyfin ve konforun adresi olan SPA merkezinde açık-kapalı havuzlar, termal havuz, jakuzi, sauna, Türk hamamı, aroma terapi, buhar odaları ve fitness center gibi imkanlardan, üyeler ve bakım masaj alan konuklar ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.

w2

Teknolojinin tüm imkanları sunuluyor…       

Ücretsiz açık ve kapalı otoparkı ve en son teknolojiye sahip android işlemcili fitness aletleri ile spor yapmayı eğlenceli ve keyifli bir hale getirip bu olanaklarını bir arada sunan Qualitasspa İzmir, profesyonel hizmet ile kısa ve uzun dönemde üye olan tüm misafirlerinin ihtiyaçlarını aynı anda karşılıyor.