Famay Eğitim, İş Ve Cemiyet Hayatının Önde Gelen Ailelerinin Çocuklarını, Geleceğin Ceo’larını Yetiştiriyor

FAMAY Eğitim, yurt dışındaki üniversite programları konusunda danışmanlık verirken yenilikçi yaklaşıma sahip okul destek eğitimleriyle de geleceğin CEO’larının beklentilerine özel yol haritaları sunuyor.

İnovatif öğrenim sistemlerini beklentiye özel tasarlayarak öğrenciye aktaran ve derslerin yanında motivasyon kaynaklarını da programına dahil eden FAMAY Eğitim, sunduğu kapsamlı program ile geleceğin yöneticilerine bütüncül programlar sunuyor.

Teknolojik yenilikler ile hızla değişen dünya ve çalışma ortamları, liderlik kavramını da yeniden şekillendiriyor. Yeni dünyanın kariyer yolculuğunda pazarlama ve iletişim becerisine sahip olmak kadar yeni fırsatları ve tehditleri görerek değişimi yönetme kapasitesine sahip olmak da büyük bir önem arz ediyor.

FAMAY Eğitim, Eğitim Danışmanı Fatma Demirtaş, yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere seçtikleri eğitim programında destek verirken kişiye özel programlar ile geleceğin CEO’larının eğitimlerinde özel yol haritaları sunduklarını belirterek şunları söylüyor: “Dünyaca kabul görmüş seçkin eğitim sistemlerine öğrencilerimizi hazırlıyor ve yurt dışındaki saygın üniversitelere hazırlıkta öğrencilere destek eğitimi sunuyoruz. Bunu yaparken dikkat ettiğimiz en önemli nokta bütüncül yaklaşım. Çünkü günümüzde iş hayatında fark yaratmak için lise ve üniversite eğitiminin yanında çok çeşitli alanlarda bilgi ve donanıma sahip olmak da gerekiyor. Bunu gerçekleştirmek için salt eğitim almak istenen alana yönelik çalışma yapmak öğrencileri diğerlerinden öne çıkarmaya maalesef yetmiyor. Rekabet çok sert. Bu nedenle akademik başarının yanında sanat, spor gibi alanlarda bireysel faaliyetler ve toplumsal etkinliklerde ayırt edici rol almak hatta başrol olmak gibi farklılıkları mutlaka katmak gerekiyor. Öğrencilerimizin eğitim hayatına sağladığımız katkıların yanında onlara rehberlik edip onlarla empati kurarak yaşamlarının en güzel dönemlerine şahitlik ediyoruz. FAMAY, sadece bir eğitim merkezi değil; burası aynı zamanda bir yaşam alanı. Öğrencilerimiz, akranlarıyla doğru zamanda, doğru yerde buluşmanın sağladığı artıların ilerleyen süreçte farkına varıp burada kurdukları networkle kapıların kolayca açıldığını görüyorlar. Ortak alanlarda faaliyet göstermek yani aynı okul, aynı spor salonu, aynı sanat atölyesi gibi kısaca aynı sosyal çevre içerisinde yer almak öğrencilerin ortak bağlamda kendilerini güvenli hissetmesini sağlıyor. Burada edindikleri çevreyle kendilerine yeni alanlar açmak artık çok daha kolay hale geliyor. Sürekli gelişen ve değişen çağa ayak uydurmalarına, yenilikleri okuyup buna göre hızlı aksiyon almaları için öngörüde bulunmalarına biz FAMAY Eğitim olarak her zaman fırsat sunuyoruz.”

Eleştirel düşünceden analiz yeteneğine, yabancı dilden stres yönetme becerisine kadar her konuda öğrencilere destek olduklarını belirten FAMAY Eğitim, Eğitim Danışmanı Fatma Demirtaş, en başarılı sonuca varmak öğrencilerin mutlulukla ve güzel anılar biriktirerek kariyer planlarının ilk basamaklarını atmayı amaçladıklarını belirterek, “Öğrencilerimizi basmakalıp testlerle değil; aksine tamamen insan odaklı ve bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak kendilerinin en iyi versiyonlarını gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. FAMAY Eğitim, 20. yaşını kutlarken yetiştirdiğimiz öğrencilerimizi ülkemizde ve dünyanın çeşitli yerlerinde başarılı iş insanları olarak görmek bizleri gururlandırıyor. İyi bir üniversiteden iyi bir dereceyle mezun olup kariyer basamaklarını hızla tırmanmalarında gerekli olan tüm koşulları sağladığımız gençler, bugünün geleceğe yön veren genç liderleri arasında yer alıyor. Öğrencilik hayatlarında hem akademik hem psikolojik olarak hazırladığımız gençlerimizi, mezuniyetlerinden çok kısa bir süre sonra iş hayatında böyle güzel mevkilerde görmek bizim için en büyük mutluluk kaynağı.” diyor.