Eylül Ayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Ağustosun kavurucu sıcaklarının yerini tatlı eylül esintilerine bırakmasından da anladığımız gibi sonbahar kendini yavaş yavaş hissettirmeye başladı. Peki retrolarla kapattığımız yaz mevsiminin ardından sonbahar; ilişki problemlerimizi ve ruhsal çöküntülerimizi rafa kaldırmamıza yardımcı olabilecek mi? Hep birlikte inceleyelim.

14 Eylül’de başak burcunda gerçekleşecek yeni ay, üretkenliğinizi desteklerken planlarınızı gözden geçirmenize yardımcı olabilir. Bu dönemde plana sadık kalmayıp ani atılımlara şans verebilirsiniz. Zira bu şanslar hayatınızın yeni dönüm noktalarıyla karşılaşmanız için bir işaret olabilir.

Eylül Ayında Burcunuzu Neler Bekliyor? / Instagram: @bellahadid

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

Ayın ilk yarısında işinize kalan yarısında da hobilerinize ve sevdiklerinize daha çok vakit ayırmak size daha cazip gelebilir. Sakin kalıp çevrenizdekilerin kalbini kırmamalı onların söylediklerine kulak vermelisiniz.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Eylül ayı size motivasyonunuzu unutturan ve geleceğe dair umutlarınızı gözden geçirmenizi sağlayan bir ay olabilir. 14 Eylül’de başak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay flört hayatınızı güçlendirebilir, yeni ilişki tekliflerine açık olmalısınız.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Bu ay alacağınız kararlar güvensizlik kalıplarınızı hafifletecek ve kendinize olan güveninizin artmasını sağlayacak. Artık bağlı olmadığınız gruplardan çıkmak için acele etmemeye özen gösterirken olay çıkartma dürtünüze engel olmalısınız.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz)

Yeni ay hayallerinize dair bakış açınızın değiştiğini fark edeceğiniz bir ay olabilir. Ayın ilk yarısı durağan geçse de ikinci yarısında liderlik potansiyelinizi benimsemeniz gerekebilir, cesur olmalısınız.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Yeni başlangıçlara öncülük ederken övgüyü hak edeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Muazzam başarılara açılacak kapılar bu ay size hiç olmadığından daha yakın! Yeni maceralara hazır olun.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

14 Eylül’de burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte reset tuşuna basmaya hazır olun. Olumsuzluğu bir kenara bırakarak öz saygınızı pekiştirecek moral verici onaylamalara odaklanabilirsiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Doğum gününüz kutlu olsun! Bilinçsiz özeleştiri kalıplarından kurtulmanızla beraber yeni yaşınızı hoşgörüyle karşılıyorsunuz. Evlilikler, mahkemeler ve ortaklıklar bu ay gündeminizi meşgul edebilir.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Bu ay çevrenize dahil olacak kişilere çok dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizin temellerindeki ilkeleri gözden geçirebilir hayatınızdakilere ilgi vermekte cömert davranabilirsiniz.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

İş yerinizde fazla aktif olduğunuz hatta başkalarının iş yükünü üstlendiğiniz bir ay geçirebilirsiniz. Beklenmedik kariyer fırsatları gündeminizi meşgul edebilir. En çılgın hayallerinizin gerçekleştiğini görmek sizi motive edecektir.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Aşka olan inancınızı bu ay yeniden kazanıyorsunuz! Eylül boyunca başarma arzunuz ve ilişkilere olan inancınız katlanarak artacak. Liderlik becerilerinizi geliştirmeli insanlardan çok fazla talepte bulunmamaya özen göstermelisiniz.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Maneviyatınızın güçleneceği eylül ayında büyüdüğünüzü fark edeceksiniz. Kendi dünya görüşünüzün değişebileceği gerçeğiyle karşı karşıya kalabilir empati yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.  

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Para ve maddiyatın sizin için ne anlama geldiğine dair yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Her zaman iyiliğinizi isteyen ve sizi destekleyen sevdiklerinize karşı hırçınlaşmamaya özen göstermelisiniz.