Bu 5 Kadife Göz Makyajından Vazgeçemeyeceksiniz!

90’ların ikonik dokusu kadife geri döndü! Klasik haline gelmiş mat, ışıltılı ve tekdüze göz farlarından artık sıkılmaya başladıysanız yeni trend kadife göz farı sizi durağanlıktan uzaklaştırırken kadife hissinin asilliğini damarlarınızda hissetmenizi sağlayacak.    

Kapak karesi: @gigihadid

Bu 5 Kadife Göz Makyajından Vazgeçemeyeceksiniz! / @gigihadid

Çok sevilen tüylü kaplama yıllardır kırmızı halı görünümlerinde, manikürlerde ve aksesuarlarda sıkça tercih ediliyordu. Fondötenler, rujlar derken son olarak bu görünümün göz farına kadar ulaştığını ilk bizden duyun istedik. Siz de kadifenin getirdiği şehvetli görünümü ilkbahar boyunca gözlerinizde taşımak istiyorsanız bu 5 kadife göz farından vazgeçemeyeceksiniz!

Cesur Krem

Gözlerinizde renkli far tercihlerinden kaçınmaya özen gösteriyorsanız bu krem ve kahve tonlarıyla ortaya çıkarılan kadife göz makyajı, sonbahar boyunca en favori görünümünüz olmaya aday!

Sırlı Latte

Trendlerin ilham kaynağı Hailey Bieber’ın da tercihiyle bu sırlı latte görünümü en favori kadife göz makyajları arasında yer alıyor. Gözdeki bu çok boyutlu kadifemsi hissi krom ve bronz ışıltılarla sağlayabilirsiniz.

Altın ve Kadife

Kadifeye ateşli bir dokunuş yapmak ister miydiniz? Eğer bu soruya cevabınız ‘evet’ ise gold ve kahve tonlarıyla harmanlanmış şehvet dolu bu kadife göz farı bu sonbahardaki en trend görünümünüz olabilir.

Keskin Çizgiler

Toprak renklerinden vazgeçemeyenler için benzer tonlarla oluşturulan ve keskin kanatlarla desteklenen bu makyaj asi ruhunuzu ortaya çıkartmanız için sizi destekliyor!

Sevimli-Tehlikeli

Renkli ve eğlenceli kişiliğinizi şehvetli bakışlarınızla taçlandırmak için tercih edebileceğiniz bu göz makyajı size kesinlikle istediğinizi verecek.

Son olarak kadife göz makyajının en temel parçasının göz kapağınızda kullandığınız astar olduğunu belirtirken doğru kadife efektinin çok boyutlu ve katmanlı ışıltıyla sağlayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.