Erkekleri Etkilemek İçin Bilmeniz Gereken 5 Altın Kural

Erkekleri etkilemek ve tahrik etmek bireysel farklılıklara bağlı olarak değişiklik gösterse de herkes tarafından kabul görmüş ipuçları bazı anlarda oldukça işinize yarayabilir.

Erkekleri Etkilemek İçin Bilmeniz Gereken 5 Altın Kural / @selenagomez

Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de etkilenmek ilk olarak basit, sağlıklı ve samimi ilişkiler kurmaktan geçer. Sonrasında işler biraz daha karmaşıklaşsa da iletişim becerilerinizi geliştirmek her zaman kurtarıcınız olacaktır.

İşte erkekleri etkilemek ve tahrik etmenin 5 basit ve etkili yolu

İlgi Çekici Olun

Erkekler bir kadınla konuşurken onunla gerçekten ilgilenildiğini hissetmek ister. Karşısında onunla ilgilenen kadının fikirleri ve duruşuyla dikkat çekmesi onları tahrik edebilir ve basit bir şekilde etkileyebilir.

Kendinize Güvenin

Hiçbir şey kendine güvenen bir kadından daha tahrik edici olamaz! Ortamın en güzel kadını olduğunuzu kabul edin ve davranışlarınızı bu temada şekillendirin. Kendinize güvenin ve sonrasında sevimli tehlikeli edasıyla agresif tavırlara bürünün.

Şıklığınızı Sergilerken Seksi Olun

Kadınlar kadar olmasa da erkekler görsele daha fazla önem veren canlılardır. Vücudunu ve hatlarını sergileyen kadınları takdir ederler fakat tabii ki aşırıya kaçılmadığı sürece. İnce zarif bir kolyeyle ön plana çıkartılan dekolteler, kalem eteğin yırtmacından gözüken zarif bir dövme… Erkeklerin nefesini kesmek için birebirdir.

Erkekleri Etkilemek İçin Bilmeniz Gereken 5 Altın Kural

Göz Temasını Kesmeyin

Küçük bir etken gibi gözükse de göz teması karşı tarafa verdiğiniz değerin aslında bir yansımasıdır. Sürekli etrafta dolaşan gözleriniz partnerinizin üzerinde istediğiniz etkiyi yaratmayabilir ve samimiyeti azaltabilir.

Şakalarına Gülün

Erkekler takdir edilmeye bayılırlar. Bunun en etkili ve geçerli yollarından biri de kesinlikle yaptığı esprilere gülmek ve onları onaylamaktır. Bir kadını güldürebilmek onlar için bir gurur kaynağıdır ve bu sebeple kendilerini vazgeçilmez hissedebilirler.

Tabii şakaların kadınlar için bir vazgeçilmezlik ölçütü olmadığını çoğu zaman tahmin edemezler.