CVK Park Bosphorus Hotel’in Teras Katında Yer Alan Izaka Terrace’da Parti Heyecanı

Şehrin kalbi Gümüşsuyu’nda büyüleyici boğaz manzarası ve iddialı gastronomi deneyimiyle fark yaratan Izaka Terrace, gerçekleştirdiği “Yaza Merhaba” partisinde iş ve sanat camiasından ünlü isimleri ağırladı.

İstanbul’da, şehrin kalbi Gümüşsuyu’nda, CVK Park Bosphorus Hotel’in teras katında yer alan Izaka Terrace yaza merhaba davetinin kokteyli otelin yenilenen Lobby Lounge & Bar alanında gerçekleştirildi. Yeni açılan Japon Restoranı Kumiko Sushi & More ikramlarıyla gerçekleşen kokteyl sonrası, misafirler  muhteşem boğaz manzarası eşliğinde Izaka Terrace Executive şefi Serhat Eliçora‘nın hazırladığı lezzetli menü ile unutulmaz bir gece yaşadılar. 

Kendine özgü enerjisi ve sahne performansıyla son dönemlerin sevilen ismi Seda Mete‘nin hareketli ritimleriyle gece boyunca misafirler, yaz mevsimine eğlence dolu bir başlangıç yaptı.

CVK Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çevik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serap Çevik’in ev sahipliğinde gerçekleşen davete Pervin Ersoy, Saadetin Saran, Cenk Torun, Yavuz Ketenci gibi iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Yenilenen lobisi ile misafirlerine eşsiz bir deneyim vaad eden CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul Lobby Lounge & Bar alanında keyifle vakit gecirebilir, Ressam İsmail Acar’ın “Bir İstanbul Masalı” adlı yağlı boya tablosu ile kentin tarihine bir yolculuğa çıkabilir, Japon mutfağının inceliklerini Kumiko sanatının zarafeti ile yansıtan Kumiko Sushi & More’un lezzetlerini tadabilir, modaya uygun dekorasyon ve kişisel ürünleriyle fark yaratan konsept store Casa Miraggio’yu keşfedebilirsiniz.