En Kıymetlimiz Annelerimize En Doğal Cilt Bakımı BEE’O’dan

Her şeyin en güzeline layık annelerimize, en doğal cilt bakım ürünleri BEE’O’dan… BEE’O APIBEAUTY kırışıklık karşıtı ANTI-AGING cilt bakım serisi, düzenli kullanımda kırışıklıkların ve lekelerin görünümünü azaltıyor ve cildinizin daha diri, parlak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. İçeriğindeki arı zehri, kan dolaşımını artırarak ciltte kolajen ve elastin üretimini uyarır, cilt yaşlanması ile savaşırken, Saf Anadolu propolisi, ham bal ve değerli vitaminler, cildinizdeki renk tonunu düzenleyerek lekeleri gideriyor ve nem dengesini sağlıyor.

BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING Göz Çevresi Serumu; İçeriğindeki patentli saf Anadolu propolisi, ham bal ve doğal bitki özleri ile cildin nem dengesinin korunmasını sağlar. Arı zehri ve hyoluronik asit düzenli kullanımda cildin sıkılaşmasını sağlayarak göz çevresindeki ince çizgileri azaltır. Sabah ve akşam gözlerinizin iç köşesinden dış köşesine doğru parmak uçlarınızla nazikçe uygulanması önerilir, hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING Yüz Serumu; İçeriğindeki arı zehri, doğal bitkisel yağlar ve değerli vitaminler ile cilt bariyerini destekler. Sabah ve akşam yüzünüze dairesel hareketlerle uygulanması önerilir, hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING Yüz Bakım Kremi; İçeriğindeki arı sütü ile cilt bariyerini güçlendirirken ham bal, Aloe vera ve zeytinyağı ile cildi besler ve nem dengesini sağlar. Arı zehri, kolajen ve elastin sentizini artırarak cildinizi dolgunlaştırır, kırışıklıklara karşı doğal etki gösterir. Sabah ve akşam yüzünüze dairesel hareketlerle uygulanması önerilir, hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

BEE’O Propolis AR-GE merkezinde uzmanlar tarafından geliştirilen doğal ve temiz bu formüller dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben ve renklendirici içermez. %100 doğal ve patentlidir.

*** BEE’O, arılardan cildinize eşsiz ve doğal bakımı bu kez en kıymetlilerimiz annelerimiz için sizlerle buluşturuyor… BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING Seti ve BEE’O APICARE Güneş Serisi’nden oluşan Anneler Günü Hediye Paketleri, kampanyalı fiyatlarla www.beeo.com.tr ‘de sizleri bekliyor!