Her anneyi gülümsetecek hediye alternatifleri Amazon.com.tr’de

Anneler Günü yaklaşıyor. Bu özel günde nasıl bir hediye alsam diye düşünüyorsanız, 13 Mayıs’a kadar devam edecek Anneler Günü Kampanyası boyunca, Amazon.com.tr’de geniş hediye seçenekleri kaçırılmayacak fırsatlarla sizleri bekliyor.


Annelerimizi gülümsetmek için en doğru günlerden biri Anneler Günü, bu yıl 14 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Bu özel günde annenize veya hayatınızdaki özel anneye unutamayacağı bir hediye vermek isteyenlerdenseniz Amazon.com.tr’nin 1 – 13 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak Anneler Günü kampanyasında her zevke uygun hediye alternatiflerini bulabilirsiniz.
 
Kampanya kapsamında Philips, Loreal, Garnier, Maybelline, Logitech, Levi’s, Dockers, Braun ve Oral-B gibi önde gelen markalara ait giyimden kişisel bakıma, güzellikten elektroniğe, her ihtiyaca uygun ürünler, indirimlerle Amazon.com.tr müşterilerine sunulacak. Elektronik, spor ve outdoor, moda, kitap, hobi, oyun ve oyuncak, sağlık ve bakım, ev ve mutfak gibi onlarca kategori altında yer alan cazip ürünlerinden bazıları şu şekilde:
 

İndirimlerin yanı sıra Amazon.com.tr, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Anneler Günü için hediye fikirlerini bir araya topladığı yıllık Hediye Rehberini de yayımlandı. Binlerce alternatif hediye önerisinin yer aldığı bu dopdolu rehber, tek tıkla anneniz için en anlamlı hediyeyi bulmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca rehber, hediye önerilerini 50 TL, 100 TL, 200 TL, 500 TL altı veya 500 TL üstü şeklinde fiyatlara göre kategorize etmenizi sağlayarak en uygun hediyeyi bulmanızı kolaylaştırıyor. Anneler Günü için alışverişi hiç olmadığı kadar kolaylaştıran Anneler Günü Hediye Rehberi’ne buradan erişebilir ya da dilerseniz buradan kampanya sayfasına ulaşarak doğrudan dilediğiniz hediyenin siparişini şimdiden verebilirsiniz.

Aynı zamanda Amazon Türkiye, Anneler Günü kampanyası kapsamında tüm anneler gülümsesin diye depremden etkilenen aileler için Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) Destek Merkezleri projesine destek sağlıyor.