En İkonik 10 Cadılar Bayramı Kostümü

Sonunda Cadılar Bayramı sezonu geldi çattı! Tüm yıl boyunca düşünüp en yaratıcı ve en ürkütücü kostümü bulmaya çalıştığınız bu dönemde, ünlülerin tercih ettiği birbirinden farklı 10 Cadılar Bayramı kostümünü sizin için derledik. Keyifli okumalar.

En İkonik 10 Cadılar Bayramı Kostümü / @theestallion

Frankenstein’ın Gelini

2023 Cadılar Bayramı sezonuna geçen yıl sergilediği Frankenstein’ın Gelini görünümünü hatırlatarak girmeyi tercih eden Kourtney Kardashian, devasa peruğu ve ürkütücü makyajıyla kostümünün eksik parçalarını tamamlıyor.

Evde Tek Başına

@jessicabiel

Evde Tek Başına’nın iki ahmak hırsızı Harry ve Marv; Justin Timberlake ve Jessica Biel’in ilham kaynağı olmayı başarmış gibi gözüküyor.

Elvira!

@kyliejenner

Abartılı göz makyajı ve kabartılmış saçıyla ikonikleşmiş olan Elvira, kozmetik kraliçesi Kylie Jenner’ın en isabetli tercihlerinden biri.

Son Bahar

@haileybieber

Laetitia Casta’nın Yves Saint Laurent 1999 haute couture defilesindeki akıllara kazınan görüntüsü, Hailey Bieber tarafından günümüze uyarlanıyor.

Bir Başka Oyuncak Hikayesi

@kendalljenner

Oyuncak Hikayesi’nin sevimli kovboyu Jessie, devasa şapkası ve günümüze uyarlanmış kıyafetleriyle Kendall Jenner’ın 2022 sezon görünümü olmayı başarıyor.  

Sihirli Lamba

@jadethirlwall

Jade Thirlwall ve Jordan Stephens çiftinin Sihirli Lamba’nın bahşettiği üç dilek hakkından biri kesinlikle gerçekleşmiş gibi duruyor değil mi?

Fiona

@heidiklum

Cadılar Bayramı Kraliçesi Heidi Klum şimdiye kadarki en ikonik kostümü olan Prenses Fiona ile akıllara kazınıyor.  

Mystique

@kimkardashian

X-Men karakteri Mystique’in en çarpıcı hali kesinlikle Kim Kardashian versiyonu.  

Chucky ve Gelini

@kourtneykardash

Evli olarak katıldıkları ilk Cadılar Bayramı etkinliğinde Kourtney Kardashian ve Travis Barker kostüm tercihlerini, Chucky ve Gelini’nden yana kullanmışlardı.

Lady Gaga Yeni Sezon

@addisonraee

İkonik kraliçe Addison Rae geçtiğimiz yıl Cadılar Bayramı’nda Lady Gaga’nın 2009 VMA görünümünü yorumlamıştı.