Cadılar Bayramı Konseptli Manikür Modelleri

Ürkütücü sezona sessiz adımlarla yaklaşırken, büyük ses getirecek Cadılar Bayramı manikürünüzü hala seçemediyseniz sizin için derlediğimiz manikür modelleri, yeni ilham kaynağınız olabilir! Dilerseniz 2023 Cadılar Bayramı manikür modellerini birlikte inceleyelim.

kapak görseli: @nylove_nail

Cadılar Bayramı İçin Tercih Edebileceğiniz Manikür Modelleri / Instagram: @nylove_nail

Hayalet Casper

Sevimli Hayalet Casper’dan ilham alınarak oluşturulan bu manikür modeli, çocuksu ruhunu manikürlerine yansıtmak isteyenlerin ilk tercihi olabilir!

Sevimli Klasik

Bu yıl Cadılar Bayramı manikürlerinizdeki tercihiniz klasik imgelerden yanaysa bu tasarımda yer alan minik balkabakları, örümcek ağları, hayaletler ve yarasalar size kesinlikle istediğinizi verecek.

Barbiecore Yarasalar

Cadılar Bayramı konseptinde yaygın olarak kullanılan turuncu ve kahverengilerin aksine; siyah, pembe ve beyaz renkleriyle oluşturulan bu tasarım, bu sezondaki favoriniz olmaya aday!

Sihirli Örümcek Ağları

Korku filminden fırlamışsınız izlenimini veren bu sihirli ağlar çevredeki tüm Örümcek Adamların peşinize takılmasına sebep olabilir, bizden söylemesi.

Asil Reyna

Karmaşadan ve eğlenceden uzak yalnızca asaletinizi pekiştiren bu manikür modeli, girdiğiniz ortamdaki tüm dikkatin tırnaklarınızda toplanmasını sağlayacak.