Emziklerde Mickey ve Minnie modası

Wee Baby Disney Serisi Kelebek Emzikleri, bebeklerin huzursuz olduğunda rahatlamasına yardımcı oluyor. Disney’in en sevilen karakterleri Mickey ve yakın arkadaşı Minnie’nin eğlenceli pozlarının yer aldığı emzikler, ortodontik yapısıyla hem bebeklerin emme ihtiyacını tatmin ederek onları rahatlatıyor hem de bebeklerin doğal damak yapısına zarar vermiyor.

we1

Bebeklerin rahat nefes alabilmesine yardımcı oluyor

Büyük küçük herkesin en sevdiği Disney karakterlerinden Mickey ve Minnie, eğlenceli karakter pozlarıyla Wee Baby Disney Serisi’ndeki kelebek emzikleri süslüyor. Sahip olduğu “Hava Alan Sistem”, emziğin bebeğin ağzında yumuşak kalmasını ve şeklini koruyabilmesini sağlıyor. Derin burun kesimi ise bebeklerin burnunu kapatmayarak daha rahat nefes alabilmesine yardımcı oluyor. Üretimde FDA standartlarında BPA içermeyen hammaddeler kullanılan emziklerin; 0-6 ve 6-18 aylık olmak üzere iki ayrı çeşidi de mevcut. Mickey ve Minnie’nin farklı görsellerinin süslediği emziklerin; mavi, kırmızı, beyaz, pembe, yeşil ve mor renklerinin yanı sıra ikili ambalaj seçeneği de bulunuyor.

we2

we3

Disney ürünlerini ürün seti ile tamamlayabilirsiniz

Mickey ve Minnie karakter pozlarının yer aldığı emzikleri, geniş ağızlı klasik biberon ve emzik askısından oluşan ürün seti ile de tamamlayabilirsiniz.