Anneler yaza Trepezzi şıklığıyla girecek

Lüks deniz ve plaj giyimini modern çizgilerle yeniden yorumlayarak sahillere zarafet getiren Trepezzi, bu yıl Anneler Günü’nde annenize en şık ve en özgün hediyeyi verebilmeniz için hoş bir sürpriz hazırladı. Güneşin zararlı ışınlarından korunmak, cilt hassasiyeti ya da inanç gibi farklı nedenlerle modest mayo giyimini tercih eden kadınlar için zarif ve sofistike bir koleksiyon sunan Trepezzi, Anneler Günü’ne özel olarak tüm ürünlerinde yüzde 25 indirim sağlıyor.

Farklı vücut tipleri gözetilerek hazırlanan kalıpları ile bedenin kusurlarını kapatarak feminen güzelliği ortaya çıkaran Trepezzi koleksiyonu ile anneler, birbirinden şık parçalarla yaza merhaba diyecekler.

tr1

Hem sahillerde hem sporda

Stil sahibi kadınların girdikleri her ortamda dikkat çekmelerini sağlayan, ince detaylar, rengarenk ve özgün tasarımlarla süslenen lüks ithal kumaşların kullanıldığı Trepezzi mayolarını benzerlerinden ayıran en önemli özellik, hem sportif amaçlarla hem de günlük alanda kullanılabilecek kadar fonksiyonel olmaları.

Pantone ve moda trendlerini yakından takip eden ahenkli ve çarpıcı renkleri, sofistike fırfır detayları, göz alıcı çiçek desenleri, yerinde kullanılan zeki dikiş detaylarıyla ikonik parçalar sunan Trepezzi, UPF 50+ koruma sağlayan ithal Bionic Finish, polyamid dokulu kumaşlarıyla stilini plajda ya da spor sırasında yansıtmak isteyen anneler için birbirinden şık seçenekler sunuyor. 

Bu zarif koleksiyonla tarzını plaj ve sahillere yansıtma imkanı bulacak olan anneler, bir yandan da Trepezzi’nin bedeni güneşin zararlı ışınlarından koruyan, yara izleri, alerjiler ya da cilt kusurlarını saklayan benzersiz parçalarıyla sağlık ve rahatlığın tadını çıkaracaklar.

Trepezzi ürünlerinde kullanılan ithal polyamid kumaşlarının su tutmayan yapısı ise koku yapmayan, hijyen sağlayan özelliğiyle koşu, yoga gibi çok çeşitli aktivitelerde de kullanım rahatlığı getiriyor.

Anneler plajda lüksün keyfine varacak

Trepezzi’nin modest deniz ve plaj modasına getirdiği lüks anlayışı ile anneler, deniz ve sahillerde feminen güzelliklerini öne çıkaran parçalar giymenin keyfine varacaklar. Kadınların her türlü ihtiyacı düşünülerek tasarlanan mayolarda kullanılan, basen ve karın bölgesini saklayan, beli ince gösteren kalıplar, Trepezzi’nin imzası niteliğinde. Alt ve üst parçaların gizli dikişlerle bağlanabilir olması gibi ince detayların gözetildiği mayolar, ithal kumaşlardan kaynaklanan su ve kir tutmayan, çabuk kuruyan yapılarıyla işlevselliklerinin yanı sıra kadın silüetini mükemmelleştirerek göz kamaştırıyor.

tr4

Aksesuarlarla kişiye özel Trepezzi

Modest deniz ve plaj giyimini tercih eden moda tutkunlarına kusursuz bir şıklık sunan Trepezzi’nin lüks dokulu mayolarına, özgün tasarımcıların sanatsal dokunuşlarıyla hayat bulan zengin aksesuar koleksiyonu eşlik ediyor. Gündelik kıyafetlerle de rahatlıkla kullanılabilecek renkli ve fiyonklu türbanlar, zarif saç bantları ve plaj çantalarıyla kombinlenen parçalar, kişinin tarzına özel modeller yaratmasına olanak tanıyor.